Lajme - 0 rezultate
23-11-2020 - 23:14
Shëndetësi
Botë
​Kjo është arsyeja pse njerëzit vendosin dredhëzat në ujë të kripur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 23:05
Sport
Botë
​Ndeshja e shkëlqyeshme në "Molino" përfundon pa fitues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 22:56
Lajme
Kosovë
​Ahmeti thotë se është rikthyer furnizimi me rrymë në lagjet që mbetën në terr
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 22:54
Lajme
Kosovë
​Skenderaj kuq e zi për festat e Nëntorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 22:38
Lajme
Botë
​Agjencia kryesore e SHBA-së ende heziton të miratojë tranzicionin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 22:28
Shëndetësi
Botë
​Bullgaria planifikon mbylljen për shkak të koronavirusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 22:06
Botë
​Piramida e alienëve në Hënë? NASA jep shpjegime - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 21:57
Shëndetësi
Botë
​Vaksina e Oksfordit do të kushtojë tre dollarë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 21:47
Shëndetësi
Botë
​5 përfitimet shëndetësore të ujit me xhenxhefil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 21:45
Magazina
Botë
​Ju mund ta përdorni aspirinën në shumë mënyra befasuese! A e dini këtë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 21:33
Lajme
Kosovë
​Shpend Ahmeti reagon për ndërprerjet e energjisë elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 21:25
Lajme
Kosovë
​Bajrami: Qytetarët të na ndëshkojnë nëse dështon Ligji për rimëkëmbje ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 21:04
Shëndetësi
Botë
​Njerëzit asimptomatikë janë përgjegjës për shumicën e rasteve të koronavirusit, pohon CDC
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 20:55
Lajme
Kosovë
​Nis Java e Kuzhinës italiane në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 20:49
Magazina
Botë
​Phil Collins kërkon kthimin e shtëpisë, ish-gruaja me burrin e ri stërviten të zhveshur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 20:41
Shëndetësi
Botë
​Trajtimi novator për ndryshimin e ADN-së vret qelizat kancerogjene për herë të parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 20:26
Lajme
Kosovë
​Kurti takim virtual me Kosnett, diskutojnë për Specialen dhe pandeminë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 20:15
Lajme
Botë
​Antony Blinken nominohet për sekretar të Shtetit amerikan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 20:02
Shëndetësi
Botë
​Shkencëtarët zbulojnë një lloj koronavirusi në Japoni dhe Kamboxhia të ngjashëm me SARS-CoV-2
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 19:42
Magazina
Botë
​Gishtat tuaj tregojnë personalitetin tuaj – çfarë lloj gishtash keni?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 19:35
Lajme
Kosovë
​KOSTT: Bregu i Diellit, një pjesë e Mati 1 dhe Velanisë janë pa energji elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 19:22
Shëndetësi
Botë
​Vaksina AZD1222 mbron nga format më të rënda të sëmundjes: Të dy regjimet e dozimit janë efektive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 19:03
Lajme
Botë
​Koordinatori i Shtetit Islamik në Irak përballet me dënim me vdekje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 18:59
Siguri
Kosovë
​Tre oficerë të ri iu shtuan FSK-së pasi kryen akademinë ushtarake në Gjermani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-11-2020 - 18:56
Biznes
Botë
​COVID-19 do të lërë pasoja në ekonomi, rimëkëmbja do të zgjasë deri në 3 vjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023