Lajme - 0 rezultate
01-08-2021 - 22:32
Sport
Botë
​Vettel nën hetim për shkak të fanellës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 22:21
Bota
Botë
​10 të plagosur në një sulm në Nju-Jork
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 22:14
Sport
Kosovë
​Drag Race me fitues të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 22:08
Kulturë
Kosovë
​Shpaloset programi kryesor garues i PriFest
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 21:56
Lajme
Kosovë
​Nesër debat parlamentar mbi punën 100-ditëshe të Qeverisë Kurti 2
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 21:53
Bota
Botë
​Tetë të vdekur nga zjarret në Turqi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 21:44
Bota
Botë
​Protestuesit përleshen me policinë në Berlin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 21:38
Covid-19
Botë
​Gjermania paralajmëron dozën e tretë të vaksinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 21:29
Bota
Botë
​Moti i ligë godet Kroacinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 21:11
Magazina
Kosovë
​4 shenja të zodiakut që do t’i ndjekë fati dhe suksesi deri në fund të vitit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 21:03
Sport
Shqipëri
​Luiza Gega në finalen e atletikës në Lojërat Olimpike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 20:58
Rajoni
Shqipëri
​Situata me zjarret në Shqipëri, vjen reagimi i Ministrisë së Mbrojtjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 20:55
Lajme
Kosovë
​Djegia e hamulloreve, ministri Peci fermerëve: Do të shqiptojmë masa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 20:37
Magazina
Kosovë
​Dua Lipa tregon dhomën e saj të zbukurimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 20:29
Magazina
Kosovë
​Morena Taraku përshëndet frëngjisht, por nuk dihet kujt i drejtohet me m*
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 20:18
Magazina
Shqipëri
​Enca tregon të pasmet bombastike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 20:07
Shëndetësi
Kosovë
​Ushqimet që mund ta ngadalësojnë plakjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 20:04
Shëndetësi
Kosovë
​Cilat janë zakonet që dëmtojnë më së shumti shëndetin tonë mendor?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 19:32
Lajme
Kosovë
​Medalja për Beau Biden, vjen reagimi i Ramush Haradinajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 19:25
Lajme
Kosovë
​Kurti vizitoi familjet Binakaj dhe Maloku që humbën familjarët në Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 19:18
Lajme
Kosovë
​Beau Biden nderohet me medaljen presidenciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 18:29
Covid-19
Botë
​Fauci: SHBA nuk do të vendos bllokadë, por gjërat do të përkeqësohen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 18:23
Covid-19
Botë
​Pfizer/BioNTech dhe Moderna rrisin çmimet e vaksinave për BE-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 17:34
Rajoni
Shqipëri
​COVID-19 në Shqipëri, 21 të shëruar në 24 orët e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
01-08-2021 - 17:19
Sport
Kosovë
​FIBA European Challengers, Kosova-Shqipëria takohen më 3 gusht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024