Lajme - 0 rezultate
21-10-2020 - 16:01
Biznes
Kosovë
​Pretendimet e ish-drejtorit të ATK-së, opozita kërkon sqarime nga Ministria e Financave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:54
Sport
Kosovë
​Superliga, mbyllen tri ndeshjet e xhiros së shtatë, ja rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:53
Sport
Kosovë
​Ekipi Olimpik i xhudos iu kthehet garave në kohë pandemie, medaljet mbeten synimi kryesor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:51
Kosovë
​Deputeti i AAK-së: Qeveria Hoti orientoi rrugën për njohje të ndërsjellët mes Kosovës dhe Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:50
Lajme
Kosovë
​Zemaj: Shqetësuese rritja e rasteve me koronavirus në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:41
Bota
Kosovë
Angli, kufizimet antiCOVID-19 shtrihen gjerësisht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:34
Sport
Botë
​Bayern-Atletico, krye-ndeshja e përballjeve të sotme ne Ligën e Kampionëve.
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:22
Shëndetësi
Botë
​Turqia po shqyrton kthimin e disa masave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:19
Sport
Botë
​Pa dyshen Ramos-Hazard, kështu e ndryshon formacionin Zidane sonte kurndër Shakhtarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:14
Botë
​Studimi: Malet e Plutonit të mbuluara me metan të ngrirë, jo me akull
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:11
Shëndetësi
Kosovë
​Si ta forcojmë imunitetin?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:07
Sport
Botë
​Antonio Conte planifikon ndryshime konkrete në formacion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 15:04
Shëndetësi
Kosovë
Zero vdekje dhe 124 raste të reja me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 14:51
Sport
Kosovë
​Superliga, rezultate befasuese pas 45 minutave të para në tri ndeshje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:53
Kosovë
​Hoti: Nëse nuk ka marrëveshje rikthejmë reciprocitetin e plotë ndaj Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:50
Lajme
Kosovë
Komisioni për Buxhet nuk e miraton Projektligjin për rimëkëmbje ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:42
Lajme
Kosovë
Shala: Pezullimi nuk nënkupton që duhet të ndalojmë edhe lobimin për njohje të shtetësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:38
Kosovë
​Hoxhaj: Mini-shengeni e izolon Kosovën në rajon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:35
Lajme
Kosovë
Zhdukja e biznesmenit Remzi Hoxha, familja i jep fund kërkimit dhe mbajnë përgjegjës Sali Berishën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:23
Kosovë
​Delegacioni nga Departamenti i Energjisë i SHBA-së viziton KEK-un
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:17
Lajme
Kosovë
Bislimi: Pezullimi është akt politik i koordinuar me SHBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:11
Kosovë
Shumica e fëmijëve të kthyer nga Siria kanë çrregullime post-traumatike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:02
Lajme
Kosovë
Nagavci-Hotit: Ke hequr dorë nga subjektiviteti shtetëror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 12:57
Kosovë
​Pacolli: Hoti i tha “po” mini-shengenit, e “jo” anëtarësimit në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 12:50
Kosovë
​Hoti: Mosaplikimi në organizata ndërkombëtare, afatizim për arritjen e marrëveshjes finale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022