Lajme - 0 rezultate
27-10-2020 - 16:04
Sport
Kosovë
​Mbyllen dy ndeshjet e sotme të Superliges, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:55
Shëndetësi
Botë
​Studiuesit gjejnë nivele të dëmshme të metaleve të rënda në kripën rozë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:52
Magazina
Botë
​Kim Jong-Un urdhëron koreanët të qëndrojnë brenda nga frika e pluhurit të verdhë kinez
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:42
Sport
Botë
​A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Ky është lajmi i fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:41
Lajme
Kosovë
​Vjedhja e dy milionë eurove, një muaj paraburgim për Kadri Shalën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:33
Lajme
Kosovë
​MBPZHR fillon realizimin e subvencioneve për fermerët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:25
Sport
Kosovë
​Basketboll: Superliga e Femrave me ndeshje shumë interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:16
Sport
Botë
​Top skuadra evropiane e kërkon Allegrin si trajner
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:06
Shëndetësi
Botë
​Kush rrezikohet nga koronavirusi afatgjatë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:05
Shëndetësi
Kosovë
​Krasniqi tregon se nesër do të nisin punën infermierët e rinj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 15:02
Shëndetësi
Botë
​Kjo është gjendja tinëzare e trupit që vret shumë më shumë se koronavirusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:59
Lajme
Kosovë
​197 raste të reja dhe tri viktima me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:55
Magazina
Botë
​Ja si duken 60 sekondat e para të jetës së një fëmije
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:52
Shëndetësi
Botë
​Fërkimi i syve mund të jetë i rrezikshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:50
Lajme
Kosovë
​Balaj në takim me studentët: Ndryshimit të domosdoshëm në vendin tonë i duhet forca rinore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:50
Botë
​Shpërthimi që gati zhduku jetën nga faqja e Tokës, më në fund ka një shpjegim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:46
Shëndetësi
Botë
​Ndotja e ajrit shkaktoi vdekjen e gjysmë milion foshnje të porsalindura në botë më 2019
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:35
Lajme
Kosovë
​Selimi: Në Dhomën e Posaçme është shtuar efikasiteti por duhet edhe shumë punë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:28
Lajme
Kosovë
​ZRRE pranon se “Kelkos” dhe hidrocentraleve tjera u është lejuar puna edhe pa licencë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:25
Lajme
Kosovë
​Bujqit kërkojnë që dëmet nga fatkeqësitë natyrore të kompensohen 80%
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:18
Lajme
Kosovë
​Abrashi mohon ta kenë mbajtur të fshehur vjedhjen e mbi 2 milionë eurove nga Thesari i Shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:12
Lajme
Kosovë
​Ish-ministri Dugolli: Nuk ua bëj hallall zullumin politik që ma keni bërë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 14:07
Lajme
Kosovë
Deputetët vizitojnë pikën kufitare në Merdare: Serbia nuk i respekton marrëveshjet me Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 13:58
Lajme
Kosovë
​Lokomotiv Moscow vs Bayern Munich, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 13:57
Lajme
Kosovë
​Hoti vendos kurora lule te shtatorja e Ukë Bytyçit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022