Lajme - 0 rezultate
27-10-2020 - 14:07
Lajme
Kosovë
Deputetët vizitojnë pikën kufitare në Merdare: Serbia nuk i respekton marrëveshjet me Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 13:58
Lajme
Kosovë
​Lokomotiv Moscow vs Bayern Munich, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 13:57
Lajme
Kosovë
​Hoti vendos kurora lule te shtatorja e Ukë Bytyçit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 13:35
Lajme
Kosovë
Grumbullimi i lëndëve në DhPGjS, diskutohen mundësitë e reduktimit të tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 13:22
Lajme
Kosovë
Të skalitësh dhimbjen, Robert Dedaj i riu që mbylli plagët e luftës me punën e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 13:19
Lajme
Kosovë
​Veliu refuzon që të raportoj për shkarkim të Qalaj dhe shuarjen e Task-Forcës Anti-Korrupsion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 12:46
Shëndetësi
Kosovë
​Drejtorëve të spitaleve u kërkohet të shtojnë angazhimet kundër Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 12:40
Lajme
Kosovë
Për të dytën herë dështon raportimi i ministrit Kuqi në komisionin për ekonomi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 12:26
Lajme
Kosovë
​Zemaj e Ahmeti kërkojnë respektim të masave antiCovid që të mos ketë kufizime shtesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 12:14
Sport
Kosovë
​Kombëtarja e Kosovës për femra presin Holandën në stadiumin “Fadil Vokrri”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 12:06
Sport
Kosovë
​Sot vazhdon xhiro e nëntë në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:59
Lajme
Kosovë
​Nis protesta e bujqve para ministrisë së Bujqësisë, kërkojnë të takohen me Mustafën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:54
Lajme
Kosovë
Zemaj kërkon disiplinë nga qytetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:35
Lajme
Kosovë
​Policia e Kosovës pranon donacion 15 vetura
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:16
Lajme
Kosovë
​Fillon periudha e aplikimit të partive për certifikim në zgjedhjet për Mitrovicën e veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 11:03
Lajme
Kosovë
​Arrestohet blerësi dhe shitësi i narkotikëve në Pejë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:54
Lajme
Kosovë
​Hoti: Vrasja e Bytyqit, sikurse shumë vrasje të tjera politike ishte sulm i drejtpërdrejtë kundër LDK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:42
Lajme
Kosovë
​Veliu nuk i përgjigjet ftesës për raportim për shkarkimin e Qalajt dhe shuarjen e Task-Forcës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:29
Lajme
Kosovë
​KGJK me ueb faqe për lehtësimin e qasjes në informata mbi statusin e lëndëve në gjykata
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 10:13
Lajme
Kosovë
​Nëna rrah djalin e saj në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 9:53
Lajme
Kosovë
​941 raste aktive me COVID-19 në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 9:28
Lajme
Kosovë
​21 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 5 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 9:20
Lajme
Kosovë
​Isa Mustafa kujton Ukë Bytyqin: Vrasja e tij ishte goditje e rëndë për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 8:18
Lajme
Kosovë
​970 gjoba për mosrespektim të masave ndaj COVDI-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
27-10-2020 - 8:14
Lajme
Kosovë
Osmani kujton Ukë Bytyqin: Guximi e urtia e shndërruan në njeri të besueshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022