Lajme - 0 rezultate
21-10-2020 - 18:04
Lajme
Shqipëri
​Koronavirusi në Shqipëri: 4 viktima dhe 297 raste të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 18:01
Kosovë
​Hamza: Mini-shengeni projekt me shumë të panjohura
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:45
Kosovë
​Gashi-Kusarit: Në bashkëqeverisje me Thaçin ia keni bërë të zezat Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:45
Lajme
Kosovë
​KQZ nis përgatitjet për zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë e Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:44
Lajme
Kosovë
Hoxha-Hoti: Nuk e kuptoj pse ndryshove qëndrim rreth mini-shengenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:43
Sport
Botë
​Chelsea e riktheu veteranin Cech në ekip, reagon menjëherë Didier Drogba
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:33
Kosovë
​Deputetja e Nismës: Nuk kemi çka ngurrojmë e frikësohemi nga mini-shengeni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:32
Lajme
Kosovë
​Së shpejti nis ndërtimi i stadiumit të ri në Skenderaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:28
Kosovë
​Hoti: Mini-shengeni, sugjerim i fuqishëm i sponsorit kryesor të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:24
Lajme
Kosovë
​Vidhen 2.1 milionë euro nga Thesari, Bajrami thotë se buxheti i shtetit është i sigurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:23
Sport
Botë
​Pjaniç flet për ndeshjet ndaj Real Madridit dhe Juventusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:22
Lajme
Kosovë
Tanin: Domosdoshmëria për “solidaritet global” nuk ka qenë asnjëherë më e qartë në historinë e OKB-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:21
Kosovë
​LVV përmes rezolutës tenton t’ia pamundësojë Hotit përfshirjen në mini-shengen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:11
Kosovë
​Veseli: Të verbrit do t’i përfshijmë sa më shumë në vendim-marrje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:11
Lajme
Kosovë
​S’ka kuorum për rezolutën e VV-së për anëtarësimin e Kosovës në organizata ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 17:09
Lajme
Kosovë
​Mos aplikimi në organizatat ndërkombëtare, Osmani përplaset me Hotin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:59
Sport
Kosovë
​Goditet Interi, ylli i skuadrës rezulton pozitiv me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:47
Kosovë
​Ambasadori gjerman i ofron mbështetje Komunës së Kamenicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:41
Sport
Kosovë
Peja-Bashkimi, sfida e rivalëve të vjetër për Superkupë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:34
Lajme
Kosovë
Nga 24 deri 31 tetor mbahet fushata e vaksinimit nga ajri të kafshëve të egra
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:33
Sport
Kosovë
KFOR-i britanik nderon presidentin Ademi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:20
Sport
Botë
​Befason Interi, kërkon një tjetër lojtarë të Milanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:19
Lajme
Kosovë
​Në Kamenicë fillon fushata kundër “trafikimit të qenieve njerëzore”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:13
Lajme
Kosovë
​Bajrami jep detaje nga vjedhja e 2 milionë eurove nga Thesari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 16:03
Kosovë
​Familja ndërprenë zyrtarisht kërkimet për eshtrat e Remzi Hoxhës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022