Lajme - 0 rezultate
14-02-2021 - 14:09
Kosovë
​Voton kryetari i komunës së Obiliqit Xhafer Gashi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 14:07
Kosovë
​Ministria e Infrastrukturës: Të gjitha rrugët në përgjegjësi të MI-së janë të kalueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 14:04
Intervista
Kosovë
​IKD identifikon fotografim të votës dhe prishje të heshtjes zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 14:02
Sport
Botë
​Bayerni zyrtarizon Upamecanon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:58
Kosovë
​LDK nuk ka vërejtje për procesin zgjedhor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:51
Lajme
Kosovë
​Një prizrenas shoqërohet në polici për fotografim të votës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:49
Kosovë
Rrugët me borë, rëndohet komunikacioni dhe lëvizja e qytetarëve në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:36
Shëndetësi
Kosovë
​Rekord testimesh për COVID, 246 raste të reja dhe asnjë i vdekur në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:28
Lajme
Kosovë
​Shqiptarë e serbë të Mitrovicës presin ndryshime pozitive nga zgjedhjet e sotme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:15
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:07
Kosovë
​Qendra e votimit në Lisock të Kamenicës nuk hapet në kohë, shkak reshjet e borës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 13:06
Lajme
Kosovë
​Rakiq thotë se të gjitha vendvotimet janë hapur me kohë, kërkon dalje masive në votime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:56
Kosovë
​PDK shpreh shqetësim për mos angazhim të institucioneve për pastrimin e rrugëve nga bora
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:52
Kosovë
​Zgjedhjet, kjo është dalja në votim në disa komuna deri në orën 11:00
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:48
Kosovë
​DnV: Procesi i qetë i votimit, në zonat me shumicë serbe dalje e madhe e votuesve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:47
Kosovë
​Selimi: I ftojmë të gjithë qytetarët të ushtrojnë të drejtën për të votuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:44
Lajme
Kosovë
​Qytetarët optimistë: Qeveria e ardhshme të punojë për të gjithë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:43
Kosovë
​Menaxherët e shkollave në Kamenicë nuk lejohen të prononcohen për media
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Votojnë edhe banorët e Shtëpisë së Pleqve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:38
Kosovë
​SHSKUK: Pacientëve të shtrirë në klinikat e QKUK nuk u mundësohet e drejta e votimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:20
Sport
Botë
​Zbulohet plani i Barcelonës, ja pse Coutinho nuk do të luajë asnjë ndeshje më shumë me “Blaugranët”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:11
Kosovë
Rreth 8 përqind e gjilanasve kanë votuar deri në orën 11:00
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:06
Kosovë
​80 vjeçarja voton në Gjilan: S’e di a më jep Zoti jetë me prit ndryshim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 12:02
Kosovë
​DnV: Dalje e madhe e votuesve në zonat me shumicë serbe, zbatim i pjesshëm i masave antiCOVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 11:56
Magazina
Botë
​Yjet thonë se këto janë pesë shenjat më tërheqëse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022