Lajme - 0 rezultate
14-02-2021 - 9:16
Lajme
Kosovë
​DnV: Tre për qind e vendvotimeve janë hapur me vonesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 9:14
Sport
Botë
​Pioli: Kështu turpërohemi kur nuk performojmë mirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 9:03
Kosovë
​PDK në Prizren kritikon Komunën: Bora ka bllokuar disa fshatra, rrugët e qytetit nuk janë pastruar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 9:00
Lajme
Kosovë
​Ambasada e SHBA: Votoni, e ardhmja e Kosovës është në duart tuaja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 8:49
Kosovë
​142 tiketa për mosrespektimin e masave anti-Covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 8:33
Kosovë
​KQZ: Vendvotimet janë hapur me kohë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 8:20
Kosovë
​88 prokurorë në gjendje gatishmërie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 8:18
Kosovë
​LDK: Procesi zgjedhor ka filluar pa probleme, qytetarët të dalin të votojnë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 7:57
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 14 shkurt (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 7:39
Kosovë
​Daka: Subjektet politike të respektojnë ligjin për zgjedhjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 7:33
Kosovë
​Hapen të gjitha qendrat e votimit në veri të Mitrovicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 7:14
Kosovë
Hapen qendrat e votimit, voton Valdete Daka
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 6:42
Kosovë
​Moti sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 6:39
Kosovë
Si filloi Shën Valentini dhe si festohet në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 6:28
Kosovë
Sot nis ngjyrosja e NEWBORN
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-02-2021 - 6:17
Kosovë
​Kosova voton
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 23:56
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 14 shkurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 23:51
Shëndetësi
Botë
​Vaksina antiCOVID-19 zvogëlon rrezikun e transmetimit të virusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 23:48
Shëndetësi
Botë
​Efektet kurative të xhinxherit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 23:46
Botë
​Termocentrali iranian merr flakë nga… një mace!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 23:22
Kosovë
​KQZ reagon lidhur me kamerat në vendvotime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 23:11
Siguri
Kosovë
​Haradinaj ndan dhembjen me familjarët për vdekjen e Vatan Ramës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 22:49
Lajme
Kosovë
Barcelona tregohet e pamëshirshme kundër Alavesit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 22:37
Sport
Botë
Milan mposhtet nga Spezia, rrezikon ta humb kreun para përballjes me Interin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 22:20
Siguri
Botë
Pushohet akuza për kryengritje ndaj Donald Trump
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022