Lajme - 0 rezultate
13-02-2021 - 11:11
Lajme
Kosovë
KQZ shpërndan materialin e ndjeshëm zgjedhor nëpër komuna
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 11:02
Lajme
Kosovë
​Orlando: Procesi zgjedhor të jetë transparent dhe i besueshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 10:53
Siguri
Kosovë
​Policia me detaje të tjera për vrasjen në Mitrovicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 10:29
Lajme
Kosovë
​Nis shpërndarja e materialit të ndjeshëm zgjedhor nëpër komuna
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 10:20
Intervista
Kosovë
​Zgjedhjet e nesërme pa monitorimin e OSBE-së dhe me dy mijë vëzhgues më pak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 10:09
Lajme
Kosovë
BE: Kemi besim se presidenti do të zgjidhet shpejt nga Kuvendi i ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 10:00
Intervista
Kosovë
BQK: Qeveria e ardhshme fokus duhet ta ketë ekonominë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 8:55
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 13 shkurt (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 8:39
Lajme
Kosovë
​Pse është e rëndësishme ta doni punën dhe çfarë mund të bëni për këtë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 8:21
Lajme
Kosovë
​Kosova në heshtje zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 8:02
Lajme
Botë
​Kryeministri i ri italian Draghi pritet të betohet sot para presidentit Mattarela
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 7:51
Lajme
Shqipëri
​Moti, ulje e ndjeshme temperaturash edhe në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 7:44
Lajme
Kosovë
Çfarë të bëni nëse dikush ua merr idetë në punë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 7:36
Lajme
Kosovë
​Publikohet sot raporti “Ligjshmëria e avancimeve dhe përfitimeve në Zyrën e Kryeprokurorit të Shtetit”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 7:29
Lajme
Kosovë
​Moti, temperatura deri në -9 gradë, priten edhe reshje bore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 7:17
Lajme
Kosovë
​KQZ shpërndan materialin e ndjeshëm zgjedhor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 0:18
Siguri
Kosovë
​Një i vrarë dhe dy të plagosur në Mitrovicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 0:09
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 13 shkurt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-02-2021 - 0:06
Kosovë
​Përfundon fushata zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 23:52
Bota
Botë
Biden shqyrton mundësin për ta mbyllur burgun famëkeq të Guantanamos në Kubë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 23:27
Shëndetësi
Botë
Mungesa e vaksinave mbyll qendrat e vaksinimit në Los Angeles
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 23:03
Botë
Draghi pranon zyrtarisht postin e kryeministrit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 22:22
Siguri
Kosovë
Deklaron në rrjetet sociale që shet votën sipas marrëveshjes, arrestohet nga Policia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 20:15
Lajme
Kosovë
​KQZ-ja pranon mbi 38 mijë pako me fletëvotime – sonte përmbyllet periudha e votimit përmes postës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 19:50
Kosovë
​Osmani ngushëllon familjen Sadiku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022