Lajme - 0 rezultate
09-01-2021 - 13:24
Sport
Botë
Serie A rikthehet sot me këto ndeshje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 13:06
Lajme
Kosovë
​LDK mblidhet për listën e kandidatëve për deputetë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 12:47
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 12:37
Sport
Shqipëri
​Superliga e Shqipërisë, ndeshjet e ditë së shtune
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 11:59
Lajme
Kosovë
IHMK: Situata mund të përkeqësohet sërish me vërshimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 11:43
Lajme
Kosovë
​KQZ njofton se kur mund të fillojë aplikimi për t'u regjistruar si votues jashtë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 11:37
Lajme
Botë
Orteku “zhduk” 5 shtëpi në resortin e skive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 11:29
Lajme
Kosovë
Pandemia dëmtoi bizneset në Malishevë, Komuna me pako të sajën të rimëkëmbjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 11:11
Lajme
Kosovë
​ShSKUK dënon sulmin ndaj punonjësve shëndetësorë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 11:05
Lajme
Kosovë
Policia po heton hapjen e llogarive të rreme në Facebook në emër të Xhafer Gashit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 10:53
Lajme
Kosovë
​Sulmohet infermieri dhe anesteziologu në QKUK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 10:43
Lajme
Kosovë
​Dy të lënduarit e tjerë nga shpërthimi në Ferizaj dërgohen në Austri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 10:34
Lajme
Kosovë
​Vërshimet në Malishevë, vetëm një urë e bllokuar, akset e tjera rrugore të kalueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 10:28
Lajme
Kosovë
​Pandemia dhe kontrabanda sfiduan Shërbimin Korrektues në vitin 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 10:12
Lajme
Kosovë
Orlando: Zgjedhje të ndershme që të dëgjohet zëri i qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 10:03
Lajme
Kosovë
​Në vit të ri me plagë të vjetra, ku janë të zhdukurit e luftës...
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 9:07
Lajme
Shqipëri
Shpëtohen sirianët që ishin bllokuar në det, përfundojnë në spitalin e Vlorës dhe Tiranës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 8:55
Lajme
Shqipëri
​Moti, parashikohen reshje edhe në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 8:48
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftime (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 8:37
Lajme
Kosovë
S’dihet ende forma e bashkëpunimit mes LVV dhe iniciativës së Osmanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 8:14
Botë
​Datëlindja e 14-të e iPhone
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 8:09
Lajme
Kosovë
​13 vjet nga koalicioni i parë PDK-LDK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 8:05
Lajme
Kosovë
Borë dhe shi, ky është parashikimi i motit për sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 23:36
Siguri
Kosovë
​Vështirësohet qarkullimi rrugor në magjistralen Prishtinë-Pejë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 23:28
Sport
Kosovë
​Sokratis dëshiron transferimin te Genoa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022