Lajme - 0 rezultate
11-11-2020 - 15:25
Sport
Kosovë
​Mbyllet ndeshja Arbëria – Besa, ky është rezultati final
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 15:20
Shëndetësi
Botë
​4 gabimet që bëjmë kur lajmë peshqirët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 15:18
Lajme
Kosovë
​Rrahje mes nxënësve në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 15:15
Siguri
Kosovë
​Bastiset një shtëpi private në Vushtrri, konfiskohen armë zjarri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 15:10
Botë
​Ju jeni duke shikuar Netflix: Çfarë do të thotë kjo etiketë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 15:07
Shëndetësi
Botë
​Shumica e njerëzve nuk e pastrojnë këtë pajisje në shtëpi, dhe është më e ndyra nga të gjitha!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 15:02
Shëndetësi
Kosovë
​4 viktima dhe 733 raste me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:59
Sport
Kosovë
​Ky është mesazhi special i “Dardanëve” para ndeshjes me Shqipërinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:52
Magazina
Botë
​Të gjithë qeshin me këtë "shpikje" për çiftet që kanë Facebook të përbashkët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:49
Sport
Kosovë
​Shqipëri – Kosovë, këto janë formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:44
Shëndetësi
Kosovë
​Pezullohet puna në objektin e ambulancave specialistike në QKUK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:37
Lajme
Kosovë
​Hoti prezanton masat e reja, thotë se mbyllja e tërësishme do të ishte me pasoja fatale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:35
Lajme
Kosovë
​Ambasadori britanik në Prekaz: Kosova ka guximin të përballet me të kaluarën përmes sundimit të ligjit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:29
Sport
Botë
​Wijnaldum nuk po mendon për situatën rreth kontratës me Liverpoolin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:17
Lajme
Kosovë
​Hoti: Pezullimi i dialogut nuk i shërben interesave të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:16
Sport
Botë
​Manchester United dëshiron ta rikthejë Ronaldon në “Old Trafford”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 14:10
Siguri
Kosovë
​Një muaj paraburgim për trafikim me njerëz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:51
Lajme
Kosovë
​Obiliqi “arratiset” nga zona e kuqe, një shkollë në mësim online
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:51
Lajme
Kosovë
​LDK fajëson Listën Serbe dhe opozitën për dështimin e rimëkëmbjes ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:41
Shëndetësi
Kosovë
​Në Mjekimin Intensiv Qendror po trajtohen 16 pacientë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:20
Biznes
Kosovë
​Çmimet e konsumit shënojnë ngritje për muajin tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:09
Lajme
Kosovë
​Reagon Ahmeti: Jo mbylljes me këso kritere e pa ndihmë ekonomike për bizneset
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:05
Lajme
Kosovë
​Osmani takon Barishiq, diskutojnë për forcimin e bashkëpunimit Kosovë-Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:02
Sport
Botë
​N’Golo Kante mund t’i bashkohet rivalit të Chelseat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 13:01
Lajme
Kosovë
​AAK kërkon masa alternative, jo mbyllje të vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022