Lajme - 0 rezultate
18-09-2021 - 18:09
Sport
Botë
​Liverpooli vazhdon me fitore, ngjitet në pozitën e parë në tabelë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:54
Lajme
Botë
​OKB: Bota drejt katastrofës klimatike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:41
Sport
Botë
​Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:38
Covid-19
Botë
​650 mijë flamuj të bardhë në nderim të viktimave të Covid-19 në ShBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:25
Lajme
Shqipëri
​Miratohet marrëveshja me Kosovën për rregullat e trafikut lokal të kufirit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:21
Covid-19
Botë
​Fëmijët preken më pak nga simptomat afatgjata të COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:20
Sport
Botë
​Formacionet zyrtare të ndeshjes Inter-Bologna
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:11
Sport
Botë
​Milani merr lajmin e keq para ballafaqimit me Juventusin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:08
Lajme
Kosovë
​Moti nesër në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:04
Sport
Botë
​Rezultatet e pjesëve të para të ndeshjeve në Premier Ligën angleze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 17:01
Sport
Kosovë
​Ja rezultatet e pjesëve të para të ndeshjeve në BKTSuperliga
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 16:50
Sport
Botë
​Mane kalon Liverpoolin në epërsi kundër Crystal Palace
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 15:44
Lajme
Kosovë
​Drenori shpalos projektet për Drenasin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 15:24
Sport
Kosovë
​Manchester City-Southampton, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 15:22
Sport
Kosovë
Liverpool-Crystal Palace, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 15:02
Covid-19
Kosovë
​11 të vdekur dhe 259 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 14:56
Sport
Shqipëri
Rama jep lajmin e madh: Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi do t’i bashkohet Forcave të Armatosura Shqiptare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 14:49
Sport
Kosovë
​Romagnoli pritet t'i bashkohet Juventusit, De Ligt mund të largohet këtë verë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 14:47
Sport
Kosovë
​Inter-Bologna, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 14:41
Lajme
Kosovë
​Vazhdon vaksinimi në “1 Tetori”, qytetarët të kënaqur me menaxhimin e pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 14:14
Lajme
Kosovë
​Kosova merr presidencën e radhës të ABNA-SEE, zgjidhet edhe sekretari i ri gjeneral
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 13:06
Tema
Kosovë
​Për tri vjet 133 vetëvrasje, kërkohet angazhim institucional për parandalimin e kësaj dukurie
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 12:41
Sport
Kosovë
​Liverpool-Crystal Palace, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 12:22
Sport
Kosovë
Serie A kthehet me tri takime interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-09-2021 - 12:19
Lajme
Kosovë
​Shuhet zjarri në pyjet e fshatit Topillë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023