Lajme - 0 rezultate
09-01-2021 - 17:51
Sport
Botë
​Leipzig – Dortmund, formacionet e derbit të Bundesligës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 17:37
Lajme
Kosovë
​Dita e diel me shi dhe borë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 17:36
Lajme
Kosovë
​Granada – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 17:20
Lajme
Kosovë
Biden: Pozitiv fakti që Trump nuk do të marrë pjesë në betimin tim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 17:08
Lajme
Shqipëri
​Tri viktima dhe 655 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 17:07
Sport
Kosovë
​Basketboll, Peja triumfon ndaj Vëllaznimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 17:01
Sport
Kosovë
​Fillimi i vitit 2021 sjellë dy përballje të vështira për Kombëtaren e Kosovës në futboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 16:48
Bota
Kosovë
Pelosi: Trump duhet të ndiqet penalisht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 16:38
Lajme
Kosovë
​Ardhja e Pochettinos në PSG ndikon në të ardhmen e Mauro Icardit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 16:32
Lajme
Kosovë
​Komuna e Malishevës thotë se rruga në Rud është ndërtuar nga Ministria e Infrastrukturës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 16:31
Lajme
Kosovë
​LDK dëshiron listë të përbashkët, jo koalicion me AKR-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 16:25
Kosovë
​Hoxhaj në Anamoravë: Dy qeveritë e dështimeve nuk e ndërtuan as një autostradë, PDK-ja do ta përfundojë edhe të tretën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 16:18
Sport
Botë
​Strootman do të mbajë testet mjekësore tek Genoa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 15:51
Sport
Botë
​Koeman kërkon tjetër fitore në kampionat, ky mund të jetë formacioni ndaj Garanadas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 15:29
Sport
Botë
​Mbyllen tri ndeshje në Superligën e Shqipërisë, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 15:16
Lajme
Kosovë
​Nisen drejt Austrisë dy të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 15:11
Lajme
Kosovë
​7 të vdekur dhe 259 raste me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 15:06
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj premton kujdes për ish të burgosurit politikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 15:02
Lajme
Kosovë
Oda e Mjekëve dënon sulmin ndaj punonjësve shëndetësorë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 14:59
Sport
Botë
​Ky pritet të jetë largimi i parë nga Chelsea në këtë merkato
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 14:47
Lajme
Kosovë
​Vërshimet bëjnë “copash” rrugën në Malishevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 14:46
Sport
Botë
​A do të luaj Zlatan Ibrahimoviç sonte kundër Torinos?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 14:39
Lajme
Kosovë
​Dhjetë muaj testime për COVID-19, laborantët e IKShPK-së rrëfejnë sfidat që u përballën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 14:34
Sport
Botë
​Mkhitaryan zgjat kontratën me Romën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-01-2021 - 13:52
Sport
Botë
​Lufta për titull në Francë, PSG kërkon të ruajë hapin me Lyon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022