Lajme - 0 rezultate
08-01-2021 - 22:33
Siguri
Kosovë
​Vërshimet në Gjakovë, evakuohen nëntë familje të rrezikuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 22:26
Kosovë
​Limaj para bashkëluftëtarëve në Shtime shpalos projektin e tij për mbrojtje të vlerave kombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 22:14
Kosovë
​Azemi: Hoti stabilizoi situatën politike dhe sociale në vend dhe vuri në binar raportet e rrezikuara me ShBA-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 21:46
Siguri
Kosovë
​Inspekcioni mbyll dhe gjobit një lokal “shisha bar” në Mitrovicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 21:42
Kosovë
​Vazhdon gjendja e rënduar në disa akse rrugore në Malishevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 21:38
Kosovë
​Haradinaj: Istogu po përqafon vlerat e Aleancës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 21:13
Bota
Kosovë
Italia sërish me zona të ndryshme rreziku COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 21:04
Shëndetësi
Kosovë
OBSH: T’u jepet fund marrëveshjeve dypalëshe me laboratorët për vaksinat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 20:35
Shëndetësi
Kosovë
​Hoti: Kujdes maksimal pasi tani po qarkullon varianti i ri i virusit Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 20:12
Bota
Kosovë
Greqi, karantinë shtatëditore për mbërritjet nga aeroportet e huaja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 19:59
Kosovë
​Hoxhaj ripërsërit zotimet për diasporën nëpërmes një video-mesazhi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 19:43
Sport
Kosovë
​Pochettino e dëshiron Agueron te PSG
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 19:36
Bota
Kosovë
ShBA, për herë të parë mbi 4 mijë vdekje në 24 orë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 19:29
Rajoni
Kosovë
11 viktima dhe 100 raste të reja me Covid në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 19:19
Lajme
Kosovë
IHMK: Gjendja më e rënduar paraqitet në disa komuna të Dukagjinit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 19:06
Bota
Kosovë
Trump nuk do të marrë pjesë në inaugurimin e Biden
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 18:57
Bota
Kosovë
Khan: Përhapja e virusit në Londër jashtë kontrollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 18:31
Lajme
Kosovë
​Vërshimet nga shiu, Hoti paralajmëron angazhimin e FSK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 18:22
Lajme
Kosovë
Dhjetë fshatra të Rahovecit përfshihen nga vërshimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 18:08
Kosovë
​Hoxhaj Në vend të dashur për turizëm malor e për agroturizëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 17:43
Lajme
Kosovë
​Muharremaj: Vërshimet e kanë përfshirë një të katërtën e Suharekës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 17:21
Siguri
Kosovë
​Nasim Haradinaj nuk merr pjesë në seancë, proteston për mënyrën e trajtimit në Hagë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 17:08
Sport
Kosovë
​FFK konfirmon datën për hedhjen e shortit të Kupës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 17:02
Lajme
Kosovë
​Bajrami: MF do ta mbështesë KQZ-në në të gjitha fazat e ekzekutimit të buxhetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
08-01-2021 - 16:56
Lajme
Kosovë
​Pas reshjeve të shiut vërshohen edhe rrugët në kryeqytet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022