Lajme - 0 rezultate
10-01-2021 - 14:02
Kosovë
​Hoti në Dragash: Bujqësia ka qenë dhe do të mbetet prioritet yni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 13:42
Sport
Botë
​FA Cup: Chelsea përballë Morecambos, formacioni i zgjedhur nga Lampard
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 13:21
Bota
Kosovë
Kim Jong Un sfidon Biden: SHBA armiku ynë më i madh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 13:09
Bota
Kosovë
Paralajmëron Merkel: Më e keqja pritet ende të vijë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 12:32
Biznes
Kosovë
​Mustafa: Nga muaji shkurt do të fillojë pjesa tjetër e pagesave për bujqit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 12:17
Sport
Botë
​Serie -A në krizë, paralajmërohet falimentimi i klubeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 12:10
Shëndetësi
Kosovë
​“Klinikat Covid”, protagonistët tregojnë momente të vështira dhe sfiduese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 11:56
Sport
Botë
​Statistika e rrallë dhe e vetme që i bashkon Ronaldon dhe Ibrahimoviç-in
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 11:49
Rajoni
Kosovë
Reshje të shumta në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 11:36
Sport
Botë
​Roma – Inter, sfidë jetike për Conten, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 11:17
Bota
Kosovë
Mbi 20 mijë të vdekur nga COVID-19 në Belgjikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 11:16
Kosovë
​Haradinaj viziton Malishevën, kërkon nga Qeveria fond emergjent për të prekurit nga vërshimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 10:41
Bota
Kosovë
Ekspertët paralajmërojnë përkeqësim të mëtejshëm i situatës së COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 10:19
Bota
Kosovë
Indonezi, gjendet vendndodhja e avionit që u rrëzua në det një ditë më parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 9:57
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftime shtesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 9:43
Intervista
Kosovë
​Situata politike pasiguri për bizneset
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 8:59
Bota
Kosovë
Mbi 90 milionë raste me Covid-19 në mbarë botën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 8:48
Shëndetësi
Kosovë
​Në Klinikën e Pediatrisë u trajtuan mbi 70 fëmijë të prekur me COVID-19, më i vogli dymuajsh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 8:42
Siguri
Kosovë
​Vetura godet tri këmbësore në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 8:35
Siguri
Kosovë
​Arrestohen tre persona në Mitrovicë, tentuan të rihapin lokalin pas mbylljes nga inspeksioni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 8:33
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftime dhe paralajmërime (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 8:20
Siguri
Kosovë
​Brenda një dite 457 gjoba për shkelje të Ligjit antiCovid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 8:12
Siguri
Kosovë
​Dhuna në familjet kosovare s’ka të ndalur, tri raste në 24 orët e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 7:32
Shëndetësi
Kosovë
Lëngu i limonit si tonik special për organizmin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-01-2021 - 7:28
Shëndetësi
Kosovë
​Zbuloni si ndikon qeshja në shëndet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022