Lajme - 0 rezultate
11-01-2022 - 18:45
Sport
Botë
​Pronarët e Interit duhet t’i paguajnë Premier Ligës 157 milionë funte, kjo është arsyeja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 18:41
Rajoni
Maqedoni
​Ali Ahmeti takon presidentin Meta: Korridori 8 është projekt madhor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 18:37
Lajme
Kosovë
​Ndizet Flakadani i “Flakës së Janarit 2022”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 18:24
Covid-19
Botë
​OBSH: Vaksinat ekzistuese të përshtaten kundër COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 18:15
Siguri
Kosovë
​Arrestohet një person për marrje ryshfeti nga bizneset aplikuese për subvencione
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 18:05
Siguri
Kosovë
​Tre të plagosur në Obiliq si pasojë e përleshjes fizike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:57
Sport
Botë
​Ancelotti flet për punën e Xavit para “El Clasicos” të së mërkurës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:53
Lajme
Kosovë
​Përfundon seanca në Hagë, Nasim Haradinaj vazhdon dëshminë nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:37
Rajoni
Shqipëri
​6 viktima nga COVID-19 sot në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:28
Sport
Kosovë
​Nuk ndalet Prishtina, liron edhe dy lojtarë nga kontratat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:26
Lajme
Kosovë
​Ministri Mehaj viziton familjen e Rexhep Malës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:17
Lajme
Kosovë
​Vjosa Osmani kujton Enver Malokun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:12
Siguri
Kosovë
​Sekuestrohen 300 litra vaj motorik të kontrabanduar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 17:05
Sport
Kosovë
​Prishtina ndërpret kontratën me futbollistin nga Shqipëria
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 16:33
Lajme
Kosovë
​Komuna e Prishtinës: Rrugët të kalueshme, shoferët mos të na fajësojnë vetëm neve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 16:28
Sport
Botë
​Nigeri-Egjipt, Salah luan nga minuta e parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 16:07
Lajme
Kosovë
​Përparim Rama infektohet me COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 16:01
Sport
Botë
​Kupa e Afrikës/ Algjeria dhe Sierra Leone ndahen baras
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 15:48
Sport
Botë
​Arsenali mund të zhgënjehet, raportohet se Vlahovic ka gjetur akordin me një skuadër tjetër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 15:27
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Në dosjet e Speciales kam parë tmerr, falënderoheshin prokurorët serbë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 15:11
Lajme
Maqedoni
Qeveria e re e MV pritet të votohet të shtunën, ja përbërja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 15:01
Covid-19
Kosovë
​Sërish rritje e rasteve me COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 14:52
Sport
Botë
​Inzaghi: Kam katër sulmuesit në top formë për ndeshjen me Juventusin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 14:51
Lajme
Kosovë
​Mblidhet Këshilli Kombëtar i Shkencës, Myzafere Limani zgjidhet kryetare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 14:42
Lajme
Maqedoni
Meta dhe Pendarovski kërkojnë zhbllokimin e procesit dhe fillim e shpejtë të negociatave me BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022