Lajme - 0 rezultate
11-01-2022 - 12:52
Sport
Botë
E pranon Salah: Ja nga çfarë varet rinovimi i kontratës me Liverpoolin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 12:43
Lajme
Shqipëri
​PS mbledh Kongresin më 29 janar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 12:26
Lajme
Kosovë
​PDK kujton Rexhep Malën e Nuhi Berishën: Frymëzuan breza për lirinë e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 12:22
Sport
Shqipëri
​Pas Spanjës, Shqipëria aranzhon një tjetër ndeshje miqësore, ky është rivali i kuqezinjve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 12:18
Lajme
Kosovë
​Kurti vizitoi familjet e Rexhep Malës dhe Nuhi Berishës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 11:35
Lajme
Kosovë
​Kurti: FSK është gati për përgjegjësi të reja dhe detyra të mëdha
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 11:24
Siguri
Kosovë
Prokuroria: Nuk qëndrojnë pretendimet se prokurorja nuk është bashkëpunuese në rastin e Bedri Rexhepit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 11:04
Siguri
Kosovë
​Alarmi te BQK, pasojë e një problemi teknik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 11:00
Lajme
Kosovë
​Osmani për Sassolin: Punoi në interes të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 10:51
Lajme
Kosovë
​Kurti: Ushtria e Kosovës, ëndrra e shumë brezave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 10:30
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku nderon Enver Malokun: Ishte patriot, duam zbardhjen e vrasjes së tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 10:27
Siguri
Kosovë
​Fillon seanca gjyqësore ndaj Gucatit e Haradinajt në Hagë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 9:58
Siguri
Kosovë
​Ja sa qytetarë u gjobitën pasi nuk respektuan masat anti-COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 9:50
Covid-19
Kosovë
​Në të gjithë vendin në trajtim mjekësor 19 raste me COVID-19 pozitivë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 9:48
Siguri
Kosovë
​Detajet se si u godit me thikë në kokë polici në Suharekë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 9:46
Lajme
Kosovë
​MMPHI: Rrugët që menaxhohen prej nesh janë të qarkullueshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 9:09
Lajme
Shqipëri
​Vdekja e Sassiolit, Rama: Trishtim, la pas një boshllëk
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 9:04
Lajme
Kosovë
​Kurti ngushëllon për Sassolin: Ishte mik i Kosovës, do të na mungojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 8:41
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 11 janar (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 8:31
Siguri
Kosovë
Kanosi përmes telefonit, arrestohet i dyshuari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 8:20
Lajme
Shqipëri
​Sali Berisha përjashtohet përgjithmonë nga PD
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 8:11
Shëndetësi
Botë
​58 vjet nga publikimi i raportit historik për dëmet nga pirja e duhanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 7:55
Shëndetësi
Botë
​Përdorimi i insulinës për herë të parë në trajtimin e diabetit në njerëz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 7:52
Lajme
Botë
​Hebreu i parë në një post të lartë në SHBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-01-2022 - 7:47
Lajme
Kosovë
Tetë vjet nga mbledhja e parë e përbashkët e dy qeverive Shqipëri-Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022