Lajme - 0 rezultate
14-09-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 14 shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 23:58
Bota
Botë
​Vdes nëna e kryeministrit britanik Boris Johnson
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 23:34
Shëndetësi
Kosovë
​6 këshilla për të matur saktë presionin e gjakut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 23:24
Magazina
Botë
Shkencëtarët pohojnë: Çiftet në marrëdhënie të hapura janë më të lumtur!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 23:21
Shëndetësi
Kosovë
​4 simptoma që paralajmërojnë se trupi juaj është plot me helme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 23:09
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku: E mbrojtëm demokracinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 22:53
Rajoni
Shqipëri
​Policia e Shtetit me plan masash për vizitën e Merkel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 22:47
Shëndetësi
Shqipëri
​Mbërrin në Rinas një tjetër sasi me Pfizer, Rama: Kanë ardhur mbi 2 milionë vaksina deri tani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 22:03
Lajme
Kosovë
​Partitë nga radhët e komuniteteve, të ndara rreth shtyrjes së zgjedhjeve lokale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 21:43
Lajme
Kosovë
​I dërguari i ri amerikan për Ballkanin: Kosova dhe Serbia të mos e shmangin dialogun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 21:40
Lajme
Kosovë
​Nitaj: Krejt partitë opozitare ishin kundër, Kurti preferonte shtyrjen e zgjedhjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 21:31
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku: Nuk kishte pajtueshmëri për t’u shtyrë zgjedhjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 21:20
Lajme
Kosovë
​Osmani: S’ka pajtim për shtyrje të zgjedhjeve, mbetet data 17 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 21:00
Lajme
Kosovë
​Merkel: Nisma Ballkani i hapur, të jetë e hapur për të tjerët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 20:49
Bota
Botë
​Merkel: Çdo kancelar i zgjedhur do të angazhohet për procesin e Berlinit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 20:39
Lajme
Kosovë
​Vuçiq pas takimit me Merkel: S’ka hyrje të Serbisë në BE pa zgjidhjen e çështjes së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 20:02
Lajme
Kosovë
​Osmani: Data e zgjedhjeve mbetet 17 tetori
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 19:48
Lajme
Kosovë
​Emilia Rexhepi pro shtyrjes së zgjedhjeve lokale për në pranverë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 19:41
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku: S’ka pajtueshmëri për shtyrjen e zgjedhjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 19:36
Lajme
Kosovë
​Memli Krasniqi: Besoj se nuk do të ketë shtyrje të procesit zgjedhor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 19:21
Shëndetësi
Kosovë
​Çfarë nuk duhet të bëni pas vaksinimit?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 19:13
Rajoni
Shqipëri
​Bllokohen mbi 12 mijë euro në Kapshticë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 19:07
Covid-19
Maqedoni
​18 viktima nga COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 19:04
Rajoni
Shqipëri
​5 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-09-2021 - 18:57
Lajme
Kosovë
​Kurti: Jemi për shtyrjen e zgjedhjeve, por do të respektojmë çfarëdo vendimi që merret
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022