Lajme - 0 rezultate
12-01-2022 - 16:15
Sport
Botë
​Mali merr fitoren e parë në Kupën e Afrikës, mposht Tunisinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 16:04
Lajme
Kosovë
​Sulmoi bashkëshorten dhe policët, një muaj paraburgim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 15:53
Lajme
Kosovë
​Tentim vrasje, një muaj paraburgim ndaj të pandehurit me iniciale L.V
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 15:53
Sport
Kosovë
Kosova, organizatore e ndeshjeve të Kampionatit Evropian të Volejbollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 15:36
Lajme
Kosovë
​Hajrullahu: Rusia nuk mund ta krahasojë ndërhyrjen humanitare të NATO-s në Kosovë me pushtimet ruse në territoret e shteteve sovrane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 15:31
Sport
Botë
​Me këto formacionet pritet te zbresin në fushë Barcelona dhe Real Madridi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 15:13
Lajme
Kosovë
​Haradinaj në Hagë përmend krimet e Millosheviqit, nuk i mban lotët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 15:09
Lajme
Kosovë
​Një i vdekur dhe 424 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 14:55
Lajme
Kosovë
​KMDLNj: Shtrenjtimi i rrymës hapë rrugë për destabilizim social në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 14:28
Biznes
Kosovë
​88 raste denoncimi për punëdhënësit nga punëtorët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 14:22
Lajme
Kosovë
​Komuna e Gjakovës kërkon propozime për zgjedhjen e sportistëve të dalluar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 14:17
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Jam detyruar mos ta pranoj në vizitë Ministrinë e Drejtësisë sepse duhet ta shënoja si vizitë familjare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 14:07
Lajme
Kosovë
​Shpallet konkursi për Kryeprokuror të Shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 13:56
Lajme
Kosovë
​Përurohet libri që i kushtohet jetës dhe veprës së heroit Fehmi Lladrovcin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 13:56
Lajme
Kosovë
​Kurti: Do t’i ndihmojmë mërgimtarët e lënduar në aksidentin që ndodhi në Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 13:20
Lajme
Kosovë
​Shtetet e BP kanë nevojë për një fond të dedikuar për të siguruar një tranzicion të drejtë energjetik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 13:11
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: ZPS ka uzurpuar kompetencat e institucioneve të drejtësisë, në Kosovë nuk pyetet më askush
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 12:40
Lajme
Kosovë
​Pagesat e pensioneve do të bëhen në mes të muajit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 12:21
Lajme
Kosovë
​Qeveria me vendim të përhershëm: S’ka pensione nën 100 euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 12:07
Lajme
Kosovë
​Haradinaj në Hagë: Prokuroria të mos vazhdojë rehabilitimin e kriminelëve serb
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 11:44
Lajme
Kosovë
​MPJD: Të aksidentuarit në Serbi kanë vazhduar udhëtimin drejt Sllovenisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 11:13
Lajme
Kosovë
​Pensionet tash e tutje do të paguhen me datë 15
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 10:43
Lajme
Kosovë
​Qeveria vendos, pensionet nuk do të jenë nën 100 euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 10:41
Lajme
Kosovë
​Sulmoi prindërit e vet, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 10:27
Lajme
Kosovë
​Kurti: Të lënduarit në aksidentin e mbrëmshëm në Serbi janë jashtë rrezikut për jetë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022