Lajme - 0 rezultate
12-02-2021 - 14:00
Magazina
Botë
​Haley Bieber paralajmëron koleksionin e saj kozmetik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 14:00
Kosovë
​Mbi 100 minatorë të Trepçës në grevë, kërkojnë pagat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:58
Shëndetësi
Botë
​Vrapimi parandalon plakjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:56
Magazina
Botë
​Rrobat që gratë duan të shohin te një mashkull
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:54
Shëndetësi
Botë
​Pesë rregulla që mbrojnë dhëmbët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:51
Magazina
Botë
​Emri dhe mbiemri përcaktojnë fatin tuaj të dashurisë!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:48
Kosovë
​Nënshkruhen pesë marrëveshje në mes të MEA-së dhe Komunës së Deçanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:41
Siguri
Kosovë
​Arrestohen dy persona për vjedhje në Pejë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:40
Siguri
Kosovë
​Policia shpall në kërkim qytetarin Sami Avdi Berishën për vrasje në tentativë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:27
Siguri
Botë
​13 persona të arrestuar për planifikimin e një sulmi në Danimarkë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:26
Kosovë
KEDS mobilizon mbi 1300 punëtorë për ditën e zgjedhjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:20
Shëndetësi
Botë
​Japonia miraton vaksinën Pfizer/Biontech
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:14
Siguri
Kosovë
Gjilan, qytetarët e moshës mbi 75-vjeçare ftohen të regjistrohen për vaksinën anti-Covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:12
Shëndetësi
Botë
​Rumania regjistron 2.550 të infektuar dhe 77 viktima me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:08
Shëndetësi
Botë
​Sllovenia konfirmon 1.055 raste të reja dhe 15 viktima me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 13:05
Botë
​Zbulohet prova e re që sugjeron se jeta ekzistonte dikur në Mars
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:51
Shëndetësi
Botë
​Gjermania ndalon hyrjen në vend nga Çekia dhe Tiroli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:47
Kosovë
​OSBE mbështet trajnimin për votim përmes alfabetit Braille në prag të zgjedhjeve të 14 shkurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:45
Kosovë
Fletëvotimet arrijnë Kosovë, nesër bëhet shpërndarja në 38 komuna
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:37
Shëndetësi
Botë
​Pas infeksionit, imuniteti për të paktën 9 muaj, thotë virologu i njohur italian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:26
Sport
Botë
​Manchester United është i gatshëm të ofrojë 50 milionë euro për Sanchon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:16
Biznes
Kosovë
​Hapet “Java e produkteve vendore”, konsumi i tyre në rritje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:14
Siguri
Kosovë
​Zotohen institucionet: Do të garantojmë zgjedhje të lira dhe demokratike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:11
Kosovë
​Haradinaj në Lipjan: Do ndërtojmë një Kosovë të fortë që garanton jetë të mirë për të gjithë qytetarët e vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-02-2021 - 12:02
Lajme
Kosovë
​MSh: Vendimi për PCR teste në hyrje të Kosovës është marrë para shumë muajsh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022