Lajme - 0 rezultate
31-08-2021 - 18:41
Covid-19
Maqedoni
​37 viktima dhe 870 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 18:25
Lajme
Kosovë
​Murati: Qeveria Haradinaj falsifikoi vlerën e shpronësimeve për rrugën Kievë-Zahaq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 18:12
Covid-19
Kosovë
​ShSKUK: Furnizimi me oksigjen në QKUK është stabil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 18:11
Bota
Botë
​Topi i kristaltë në vend të kutisë së shpejtësisë - si funksionon?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 18:05
Lajme
Shqipëri
​Tri viktima dhe mbi 1 mijë raste të reja nga COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 17:50
Shëndetësi
Kosovë
​Vitia: Certifikata e vaksinimit do të njihet shpejt nga të gjitha shtetet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 17:29
Lajme
Kosovë
​Krasniqi i shkruan letër Kurtit: Reagim urgjent dhe front i përbashkët për ta ndalur hovin e kobshëm të pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 17:22
Bota
Botë
​Gazetari i tmerruar lexon lajmet, talibanët qëndrojnë të armatosur prapa tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 17:14
Rajoni
Shqipëri
​Shqipëri: Arrestohen 6 shoferë, pezullohen 34 leje drejtimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 17:07
Magazina
Kosovë
​Infuzion i fuqishëm për lule: Vendosni një përbërës të veçantë në ujë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:54
Bota
Botë
​Nëse merrni një mesazh si ky në WhatsApp, dikush po përpiqet t'ju hakojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:51
Magazina
Kosovë
​3 shenjat e zodiakut më kokëfortë dhe krenarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:44
Magazina
Botë
​41-vjeçari që vrau veten dhe të dashurën në Britani, kishte ‘një seri të dashurash të reja’
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:40
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
NJoftim shtesë me video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:34
Bota
Shqipëri
​Uzuni dhe Doka: Kemi grup të mirë, japim maksimumin ndaj Polonisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:29
Sport
Botë
​Juventusi kompleton transferimin e Mohamed Ihattaren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:28
Covid-19
Kosovë
​Vitia thotë se gjatë shtatorit qytetarët mund të vaksinohen edhe gjatë të dielave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:12
Sport
Botë
Flet drejtori sportiv i Sevillas: Kounde mund të largohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 16:06
Sport
Kosovë
​Sigal Prishtina prezanton trajnerin Nazor, shpalosen objektivat për sezonin e ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 15:51
Sport
Botë
​Lyon në bisedime për të nënshkruar me Boateng
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 15:33
Lajme
Kosovë
​Pulmologjia shndërrohet në klinikë COVID, vetëm dy shtretër të lirë, 80% e pacientëve janë të pavaksinuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 15:13
Lajme
Kosovë
​Konjufca priti në takim diplomatin belg, Julien Sassel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 15:08
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 15:04
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-08-2021 - 15:03
Covid-19
Kosovë
​26 viktima dhe 1.383 raste të reja nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022