Lajme - 0 rezultate
19-11-2020 - 16:51
Sport
Botë
​Reali bën prioritet transferimin e Alabas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:48
Biznes
Kosovë
Ministri Krasniqi pati takim me përfaqësuesit e EFTA-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:45
Kosovë
​S’ka kuorum për miratimin e Projektligjit për të drejtën ndërkombëtare private
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:43
Lajme
Kosovë
​Përplasja fizike e deputetëve, fajësohet nënkryetarja e Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:36
Sport
Botë
​Leeds po konsideron Gerrard si pasardhës të Bielsas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:30
Kosovë
​Arben Gashi flet pas përplasjes fizike me deputetët e LVV-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:19
Lajme
Kosovë
​Rezoluta për të pagjeturit nuk del në votim, s'ka kuorum
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:19
Lajme
Kosovë
Hoti: Sjellja e disa deputetëve e papranueshme dhe jashtë çdo standardi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:07
Lajme
Kosovë
​Hungaria ndihmon Kosovën me pajisje antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:06
Lajme
Kosovë
​KQZ do të kërkojë nga Zyra e Presidentit të vendosë për Nenad Rikallon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 16:05
Kosovë
​Formohet qendra që mbron qytetarët nga padrejtësitë e institucioneve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:57
Lajme
Kosovë
​Përplasjet në seancë, KDI kërkon që të merren masa ndaj deputetëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:49
Lajme
Kosovë
​Macron rikonfirmon mbështetjen për Kosovën dhe vizitën në vendin tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:48
Kosovë
Vazhdimi i seancës së Kuvendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:43
Lajme
Kosovë
​Historianët e Deçanit kërkojnë pezullimin e dialogut deri në zbardhjen e fatit të të pagjeturve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:21
Lajme
Kosovë
​Haradinaj-Stublla falënderon ambasadorin Abbott për vizitën në Prekaz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:12
Sport
Botë
​Guardiola nënshkruan kontratë të re me Manchester Cityn
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:07
Shëndetësi
Kosovë
​14 të vdekur dhe 807 raste me koronavirus në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 15:04
Lajme
Kosovë
​Dega e Vetëvendosjes në Podujevë kallëzim për Agim Veliun dhe dy drejtorët e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 14:54
Siguri
Kosovë
​Shantazhon të miturën me foto intime, një muaj paraburgim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 14:49
Lajme
Kosovë
​Kosova nuk përfaqësohet nga UNMIK në Traktatin e Komunitetit të Energjisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 14:42
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj: Ta mbrojmë luftën çlirimtare, koha për solidaritet mbarëshqiptarë në përballjen me Serbinë agresore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 14:36
Lajme
Kosovë
​Certifikohet lista finale e votuesve për Podujevë dhe Mitrovicë e Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 14:30
Kosovë
​Përplasje fizike në mes deputetëve të LDK-së dhe Vetëvendosjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-11-2020 - 14:28
Lajme
Kosovë
​Fadil Nura zëvendëson Kadri Veselin në Kuvend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021