Lajme - 0 rezultate
21-10-2020 - 13:23
Kosovë
​Delegacioni nga Departamenti i Energjisë i SHBA-së viziton KEK-un
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:17
Lajme
Kosovë
Bislimi: Pezullimi është akt politik i koordinuar me SHBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:11
Kosovë
Shumica e fëmijëve të kthyer nga Siria kanë çrregullime post-traumatike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 13:02
Lajme
Kosovë
Nagavci-Hotit: Ke hequr dorë nga subjektiviteti shtetëror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 12:57
Kosovë
​Pacolli: Hoti i tha “po” mini-shengenit, e “jo” anëtarësimit në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 12:50
Kosovë
​Hoti: Mosaplikimi në organizata ndërkombëtare, afatizim për arritjen e marrëveshjes finale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 12:40
Kosovë
​Nuk ka kuorum për miratimin e Projektkodit Civil
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 12:35
Kosovë
​Rohde i reagon Qeverisë për shuarjen e departamentit Antikorrupsion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 12:27
Lajme
Kosovë
Opozita kërkon sqarime nga Bajrami për akuzat e ish-drejtorit të ATK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:55
Lajme
Kosovë
​Nisma-AKR bëhen me Grup Parlamentar në Kuvend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:48
Kosovë
​Deputetët miratojnë në parim projektligjin për financimin e subjekteve politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:38
Lajme
Kosovë
​Shuarja e Task-Forcës Antikorrupsion, Haxhiu e quan veprim hakmarrës por Hoti e arsyeton
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:37
Siguri
Kosovë
​Aktakuzë ndaj ish-kryeshefit Ekzekutiv të PTK-së, Shyqyri Haxha
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:30
Kosovë
​PDK akuzon Haskukën: Po shpërfaqë humbje besimi dhe mungesë orientimi qeverisës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:19
Lajme
Kosovë
​Hoti tregon për shkarkimet në Polici, ATK e në Doganë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:18
Siguri
Kosovë
​Brenda 24 orëve ngritën 48 aktakuza kundër 57 personave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:16
Lajme
Kosovë
​10 përqind e fëmijëve të kthyer nga Siria rriten nga gjyshërit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 11:04
Lajme
Kosovë
​Mungesa e zëdhënësit të qeverisë po e vështirëson punën e gazetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 10:51
Lajme
Kosovë
Haxhiu kërkon që të tërhiqet aktakuza ndaj aktivistëve të LVV-së për sulmin në Kuvend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 7:50
Lajme
Kosovë
​Familja i jep fund kërkimit 25-vjeçar për eshtrat e Remzi Hoxhës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-10-2020 - 7:49
Lajme
Kosovë
​1 mijë 695 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-10-2020 - 23:10
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 21 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-10-2020 - 23:07
Shëndetësi
Botë
​Si ndikon gjumi i ditës në trupin tuaj?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-10-2020 - 23:04
Lajme
Kosovë
​Seanca dëgjimore për Salih Mustafën mbahet më 28 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-10-2020 - 22:55
Botë
​Misioni i NASA-s aterron sonte në asteroidin Bennu
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021