Lajme - 0 rezultate
17-11-2020 - 10:40
Lajme
Kosovë
​Nga fondi i pandemisë përfitojnë 38 Federata Sportive, Hoti: Mbështetja e Qeverisë është obligim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 10:25
Lajme
Kosovë
Nënshkruhet Rregullorja për Organizimin e Brendshëm dhe Sistematizimin e Vendeve të Punës në Zyrën e Kryeministrit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 10:09
Lajme
Kosovë
​768 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 9:30
Lajme
Kosovë
​Osmani: Biden e di vuajtjen tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 9:26
Lajme
Kosovë
​Haradinaj për datëlindjen e Luanit: Linde 47 vite më parë po për në mbetesh përherë 23 vjeç
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 9:16
Lajme
Kosovë
​Gashi: Haradinaj i denjë për president, Specialja si gjykatë serbe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 8:51
Lajme
Kosovë
​117 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 15 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 8:45
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Ngjarjet e datës 17 nëntor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 8:03
Lajme
Kosovë
​Mblidhen tri komisione parlamentare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 7:43
Lajme
Kosovë
​833 të vdekur nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 7:26
Lajme
Kosovë
​Moti për sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 7:14
Lajme
Kosovë
​Përvjetori i çlirimit të Tiranës nga nazistët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 7:08
Lajme
Kosovë
​Koloneli britanik që ishte oficer zbulimi në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 7:00
Lajme
Kosovë
​Luani i lindur para 47 viteve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 6:49
Lajme
Kosovë
​Sot Dita Ndërkombëtare e Studentëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 6:44
Lajme
Kosovë
​Kuvendi sot debaton për gjendjen me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 0:03
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 17 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-11-2020 - 0:00
Magazina
Botë
​Lopez merr kritika për shkak të ‘lotëve të rremë’
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 23:32
Lajme
Botë
​Biden: Nëse Trump refuzon të dorëzojë pushtetin, më shumë njerëz do të vdesin nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 23:24
Lajme
Kosovë
​Kuvendi nesër debaton mbi gjendjen me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 23:14
Shëndetësi
Botë
​Britania e Madhe është e para në Evropë për nga numri i vdekjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 23:05
Sport
Botë
​Luis Suarez pozitiv me koronavirus në momentin më të keq të mundshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 22:53
Biznes
Botë
​Joe Biden: Plani ynë është të krijojmë miliona vende pune të paguara mirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 22:44
Botë
​Twitter cakton hakerin e famshëm për shef të sigurisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 22:35
Shëndetësi
Kosovë
​Oda e Infermierëve kërkon shtimin e infermierëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021