Lajme - 0 rezultate
30-09-2021 - 8:00
Bota
Kosovë
Mbi 100 viktima nga përleshjet e bandave në burgun e Ekuadorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 7:12
Lajme
Kosovë
​Moti për sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 7:07
Lajme
Kosovë
Historia e përdorimit të eterit si anestezi në mjekësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 7:03
Lajme
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare e Përkthimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Ngjarjet e datës 30 shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:57
Sport
Botë
Tuchel: Ishim të ngadaltë dhe të lodhur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:51
Covid-19
Botë
Youtube bllokon çdo përmbajtje kundër vaksinave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:50
Sport
Botë
​Allegri thumbon Chelsean: Respekt për kampionët por Szczesny nuk pati nevojë të reagonte sonte
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:39
Sport
Botë
​Situata te Barcelona, Koeman thotë se ndihet i mbështetur, De Jong lëshon mesazhin e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:29
Sport
Botë
​Gjyqtari i njohur italian: Pres nga UEFA që ta pezullojë për një kohë të gjatë Cakirin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:27
Lajme
Botë
BE: Mbi 5 miliardë euro ndihmë për vendet anëtare të prekura nga Brexit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:18
Sport
Botë
​Koeman-Barcelona, gazetari Romano sjell zhvillimet e reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 23:06
Sport
Botë
​Me këtë gol Ronaldo ia siguroi fitoren United ndaj Villarrealit ne sekondat e fundit të ndeshjes-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 22:56
Sport
Botë
Juventusi fiton derbin me Chelsean, Barcelona i gjunjëzohet Benficës, ja të gjitha rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 22:52
Covid-19
Botë
ShBA, 2,435 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 22:33
Sport
Botë
​Benfica dyfishon epërsinë ndaj Barcelonës-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 22:18
Sport
Botë
​United-Villarreal, ndryshon rezultati në “Old Trafford”-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 22:07
Sport
Botë
​Nis me gol të shpejtë pjesa e dytë e ndeshjes Juventus-Chelsea-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 21:55
Sport
Botë
​I ndodh sërish Barçës, asnjë gjuatje në portë në pjesën e parë ndaj Benficës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 21:46
Sport
Botë
​CHL/ Mbyllet pjesa e parë, pak gola në gjashtë ndeshje, ja rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 21:33
Sport
Botë
​Përsëri Lewa, Bayerni e thellon epërsinë ndaj Kievit-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 21:25
Sport
Botë
​Lewandowski i jep epërsinë Bayernit ndaj Kievet-video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:43
Covid-19
Shqipëri
​17 viktima dhe 680 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:39
Sport
Botë
​Mbyllen dy ndeshjet e Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-09-2021 - 20:23
Lajme
Kosovë
​Kosova dhe Kroacia shumë shpejt me marrëveshje në fushën e blerjeve ushtarake
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022