Lajme - 0 rezultate
17-01-2021 - 11:37
Kosovë
​Osmani: Gjergj Kastrioti mbetet edhe ikona e unitetit tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 11:02
Intervista
Kosovë
​Krasniqi: Vetëm vaksinimi i përgjithshëm ndikon në menaxhim të pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 10:53
Kosovë
​Hoxhaj: Vëllezërit Gërvalla dhe Kadri Zekën ishin frymëzuesit e UÇK-së dhe lirisë sonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 10:45
Kosovë
​PDK vazhdon konstituimin në diasporë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 10:08
Shqipëri
​Rama përkujton Skënderbeun me një video nga Memoriali në Lezhë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 9:59
Biznes
Kosovë
​Kosova dështoi në procesin e digjitalizimit, Serbia me transmetim HD
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 9:32
Kosovë
​“Dardania” mbetet pa ujë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 9:27
Shqipëri
​Parashikimi i motit në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 8:50
Kosovë
​Haradinaj: Vëllezërit Gërvalla dhe Kadri Zeka janë lajmëtaret e lirisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 8:21
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 17 janar (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 7:55
Kosovë
​553 vjet nga vdekja e Skënderbeut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 7:54
Shëndetësi
Kosovë
​1.405 të vdekur që nga paraqitja e pandemisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 7:49
Kosovë
Haradinaj bën homazhe te varret e Jusuf e Bardhosh Gërvalla
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 7:45
Biznes
Kosovë
​ATK mbush 21-vjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 7:41
Kosovë
​Moti sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-01-2021 - 7:36
Kosovë
​39 vjet nga vrasja e vëllezërve Gërvalla dhe Kadri Zekës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 23:56
Botë
​Merkel përjashton një riorganizim të qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 23:24
Kosovë
​KQZ: Nuk po thërrasim aplikuesit me numra të fshehur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 23:13
Kosovë
​Biden finalizon ekipin diplomatik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 22:50
Kosovë
​KQZ nis verifikimin e votuesve jashtë vendit, GERMIN e quan veprim skandaloz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 22:38
Shëndetësi
Botë
​OBSH kundër kushtit për “certifikatë vaksinimi” në udhëtimet ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 22:14
Kosovë
​Hoti: LDK-ja ka hyrë në garë për zgjedhjet e parakohshme e bindur në fitore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 21:44
Kosovë
​Limaj: Nuk e di pse nuk ndodhi koalicioni Nisma-PDK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 21:37
Kosovë
​IKD: Nga 110 kandidatët e Vetëvendosjes, 11 janë me aktakuza dhe 2 me dënime të plotfuqishme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-01-2021 - 21:05
Kosovë
​Dëmet nga vërshimet në Gjilan mbi 1.5 milion euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022