Lajme - 0 rezultate
12-05-2022 - 13:07
Siguri
Kosovë
​Samedin Mehmeti takohet në Zagreb me homologun e tij kroat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 13:06
Lajme
Shqipëri
Rama i jep “mbështetje absolute” aplikimit të Kosovës në Këshill të Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 13:00
Lajme
Kosovë
​Gjobiten 4 investitorë të ndërtimeve të larta në Malishevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 12:59
Shëndetësi
Kosovë
​Kërkohen kushte më të mira për infermierët që të ndalet ikja e tyre nga vendi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 12:26
Lajme
Kosovë
​Teuta Hadri përfundon dëshminë në gjykimin ndaj Salih Mustafës në Hagë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 12:21
Lajme
Kosovë
​Gërvalla pas dorëzimit të aplikimit: Kosova meriton të jetë anëtare e Këshillit të Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 12:16
Lajme
Kosovë
​Kosova zyrtarisht aplikon në KE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 12:08
Lajme
Kosovë
​Nis publikimi i raporteve të auditimit, gjenden parregullsi të mëdha në menaxhimin dhe kontrollin financiar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 12:03
Lajme
Kosovë
​Protestë kundër ndërtimit të fabrikës së çmimentos në Dollc të Klinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 12:03
Sport
Kosovë
​Figurat sportive e kujtojnë me lot në sy kontributin e Xhevdet Pecit në sport
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 11:47
Lajme
Kosovë
​Ja çfarë është Këshilli i Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 11:35
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 11:30
Sport
Kosovë
​Çeku: Peci ka dhënë kontribut të jashtëzakonshëm për sportin e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 11:15
Lajme
Kosovë
​Konjufca: Ka vullnet të shumë shteteve ta mbështesin Kosovën për anëtarësim në Këshill të Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 11:14
Biznes
Kosovë
​Punëtorët e KEDS-it sërish në grevë, paralajmërojnë masa më radikale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 10:58
Lajme
Kosovë
​Mësimdhënësit në grevë, Jasharaj: Një ligj që na e punon dikush tjetër ne nuk e pranojmë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 10:40
Lajme
Kosovë
Kurti dhe Mehaj do të takohen me autoritetet e larta të Shtetit të Iowa-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 10:37
Lajme
Kosovë
Qeveria merr vendim për aplikim në Këshillin e Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 10:29
Lajme
Kosovë
​Konjufca: Lufta e Xhevdet Pecit përveç sportive ishte edhe luftë për rezistencë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 10:28
Lajme
Kosovë
​Konjufca për aplikimin e Kosovës në KE: Është bërë gjithçka për sigurimin e votave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 10:09
Lajme
Kosovë
​Grevë njëorëshe e mësimdhënësve edhe në Mitrovicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 9:54
Kulturë
Kosovë
Prishtinës do t’i shtohet edhe një bibliotekë, ajo e Ipeshkivës “Ernest Koliqi”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 9:51
Lajme
Kosovë
Dita e dytë e grevës, punëtorët e KEDS-it kërkojnë rritje të pagave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 9:26
Lajme
Kosovë
​Mashtroi për viza sllovene dhe grante në Ministrinë e Bujqësisë, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-05-2022 - 9:08
Lajme
Kosovë
​Mësimdhënësit në grevë njëorëshe, Jashari i quan false deklaratat e Qeverisë se po iu dhimbsen nxënësit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023