Lajme - 0 rezultate
13-07-2022 - 20:28
Lajme
Kosovë
​Gratë e LDK-së zgjedhin kryetaren e re, Abdixhiku: Duam të ecim barabartë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 20:15
Sport
Kosovë
A po iu mungon Valmir Veliu? Ja si përgjigjet Tahir Batatina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 19:52
Sport
Kosovë
​Universiteti spanjoll “UCLM” mposhtë atë kroat “UNIN” në botërorin e hendbollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 19:42
Siguri
Kosovë
​Anulohet konkursi për bashkëpunëtorët profesionalë për prokuroritë themelore në Gjakovë, Pejë dhe Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 19:38
Sport
Kosovë
​Pak fjalë për fushën e shumë për tifozët, flet Tahir Batatina para përballjes me Buduçnostin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 19:31
Lajme
Kosovë
​Përfundon konferenca për çështjen ndaj Thaçit dhe të tjerëve në Hagë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 19:09
Covid-19
Shqipëri
​COVID në Shqipëri, mbi 1500 raste të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 18:54
Sport
Kosovë
Botërori i hendbollit për universitete, pa fitues në derbin iberik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 18:44
Lajme
Kosovë
Avokatët kërkojnë që prokuroria të dorëzojë listën e dëshmitarëve për tre muajt e parë të gjykimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 18:30
Sport
Kosovë
Llapi në sulm ndaj malazezëve, Batatina: Maksimumin për të përmbysur rezultatin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 18:20
Lajme
Kosovë
Emmerson: Prokuroria është jo profesionale, nuk e di cilët dëshmitarë do të ftojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 17:57
Lajme
Kosovë
​Kreu i OSBE do të vizitojë Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 17:35
Sport
Kosovë
​Vajzat shkodrane pësojnë tjetër disfatë të thellë në botërorin e hendbollit universitar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 17:25
Ngjarje
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 17:06
Sport
Kosovë
​FISU Prishtina 2022/Universiteti i Prishtinës mposht atë të Shkodrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 16:51
Lajme
Kosovë
Çitaku: Kurti ka abstenuar nga detyra, qytetarët po ballafaqohen me krizë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 16:03
Lajme
Kosovë
​Rasti ndaj Thaçit dhe të tjerëve, gjykatësi thotë se mbrojtja duhet të marrë materialet shfajësuese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 15:53
Sport
Kosovë
​Hendboll, "Kangwon" i Koresë së Jugut triumfon ndaj "Gazi” nga Turqia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 15:43
Sport
Kosovë
​Botërori i hendbollit për universitete, fillon ndeshja mes Universitetit të Prishtinës e Universitetit të Shkodrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 15:32
Lajme
Kosovë
​Mbrojtja e Thaçit dhe të tjerëve kërkon nga prokuroria dorëzimin e materialeve shfajësuese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 15:18
Sport
Kosovë
​Shiten 10 mijë bileta për ndeshjen Llapi-Buducnost
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 14:36
Lajme
Botë
​Rama i bën thirrje sërish NATO-s: Kosova të përfshihet në Partneritetin për Paqe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 14:31
Lajme
Kosovë
​Naftëtarët nuk po pajtohen me vendimet e Qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 14:19
Biznes
Kosovë
​Ministrja Hajdari paralajmëron masë ligjore për produktet esenciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-07-2022 - 13:55
Sport
Botë
Situata e Dembeles te Barcelona, Laporta jep përgjigjen e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023