Lajme - 0 rezultate
31-03-2021 - 17:18
Siguri
Botë
​Gjermania pranon migrantë të tjerë nga Lesbos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 17:15
Shëndetësi
Shqipëri
​Edi Rama sjell një lajm të mirë për vaksinat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 17:06
Shëndetësi
Botë
​Marok, bllokohen 3 mijë turistë spanjollë prej pezullimit të fluturimeve nga COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:51
Sport
Botë
​UEFA vjen me dy vendime të rëndësishme për EURO 2020
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:47
Siguri
Kosovë
​Ndalohen në kufi emigrantë ilegalë të fshehur në një kamion me lodra
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:43
Siguri
Kosovë
​Nga një muaj paraburgim kundër 4 personave për mashtrim dhe keqpërdorim detyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:41
Lajme
Kosovë
​Vaksinohen mjekët dhe infermierët e Shërbimit Shëndetësor të Policisë së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:39
Sport
Kosovë
​Ismet Krasniqi pranon zyrtarisht detyrën si president i KOK-ut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:32
Kosovë
​Hoxhaj: PDK nuk e mbështet Vjosën presidente, është figurë përçarëse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:31
Sport
Botë
​“Marca” parashikon formacionin e Kosovës pak orë para ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:26
Lajme
Kosovë
​Dogana parandalon kontrabandimin e produkteve ushqimore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:21
Kosovë
​Ministria e Bujqësisë pezullon nga puna 5 zyrtarë të dyshuar për vepra penale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:20
Siguri
Kosovë
​Rasti ‘’Karaçeva”, arrestohen edhe tre zyrtarë policorë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:17
Siguri
Kosovë
​“Call center”, arrestohen 8 persona për mashtrim dhe krim të organizuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:15
Sport
Kosovë
​Pacolli thotë se do ta shpërblejë “në mënyrën e tij” Kombëtaren e Kosovës nëse fiton ndaj Spanjës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:11
Lajme
Kosovë
​Konjufca: Do t’i gjurmojmë dhe dënojmë në mungesë kriminelët serbë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:03
Lajme
Botë
Hungaria merr mbi gjysmë milion vaksina kineze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 16:00
Sport
Botë
​Efekti Laporta, City dorëzohet për Messin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 15:56
Kosovë
​Mirëpritet pushimi pranveror për nxënësit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 15:27
Kosovë
Hoxhaj: PDK nuk e përkrah Vjosa Osmanin për presidente
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 15:17
Lajme
Kosovë
​MASHI cakton datat për mbajtjen e Maturës Shtetërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 15:17
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 15:03
Shëndetësi
Kosovë
​14 të vdekur dhe 923 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 14:59
Lajme
Kosovë
​Zyrtare, java e ardhshme pushim për të gjitha shkollat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 14:57
Kosovë
​Ambasadori amerikan: ShBA-ja e përkushtuar të punojë me Kosovën për ta luftuar korrupsionin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021