Lajme - 0 rezultate
31-03-2021 - 14:25
Lajme
Botë
Austria kërcënon të bllokojë 100 milionë doza Pfizer për BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 14:20
Shqipëri
​Rama: 24 orë ujë në të gjitha qendrat urbane të Shqipërisë brenda 2022
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 14:19
Lajme
Shqipëri
Pandemia Covid-19, BE disburson 90 milionë euro për Shqipërinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 14:17
Kosovë
​Konjufca në Pastasellë: Serbia nuk është shkëputur nga pushteti serb i Millosheviqit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 14:10
Lajme
Kosovë
​Bordit të OSHP-së i skadon mandati, ankesat e operatorëve ekonomikë nuk mund të shqyrtohen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 14:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:55
Biznes
Kosovë
​Haradinaj: Të ndalohet ngritja e çmimit të energjisë elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:55
Shqipëri
Basha: Shqipëria në këto 8 vite ka mbetur në vendnumëro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:51
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Vetëvendosje nuk kërkoi bashkëpunim për votimin e presidentit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:37
Sport
Kosovë
​Federata e Spanjës njeh zyrtarisht Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:23
Intervista
Kosovë
​Gjendje e rënduar edhe në “Mjekësinë Sportive”, nga e shtuna nis vaksinimi i stafit mjekësor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:19
Kosovë
​Jashari bën homazhe tek Kompleksi Memorial i Dëshmorëve në Marinë dhe në Aqarevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:13
Sport
Kosovë
​“Marca”: Spanja njeh Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 13:05
Sport
Kosovë
​Kualifikimet për në “Katar 2022”, sonte disa ndeshje interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:58
Intervista
Kosovë
​Gjendja e pacientëve në Infektivë e rënduar, kërkohet shtrëngim i masave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:56
Lajme
Kosovë
Von Cramon: Deputetët e Kosovës duhet të kenë prioritet interesin shtetëror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:43
Lajme
Kosovë
​Kurti: Suedia mbetet partner i rëndësishëm për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:35
Lajme
Kosovë
​AGK reagon pas publikimit të Raportit të DASH-it
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:31
Lajme
Kosovë
Limaj në 22 vjetorin e masakrës në Burim: Nuk do të heqim asnjëherë dorë së kërkuari drejtësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:28
Lajme
Kosovë
​Ambasadori gjerman mirëpret vendimin e LDK-së për votimin e presidentit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:24
Kosovë
​Haradinaj: AAK nuk ka ndryshuar qëndrim, nuk e përkrahim Vjosa Osmanin për presidente
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:18
Sport
Kosovë
​Ademi flet për vështirësitë në futbollin tonë që nga pranimi në UEFA dhe FIFA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:17
Siguri
Kosovë
​Aksion policor në Prishtinë dhe Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:16
Shëndetësi
Kosovë
​Mjekët flasin pas vaksinimit: Asgjë për t’u shqetësuar pavarësisht dyshimeve për AstraZenecën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-03-2021 - 12:14
Sport
Kosovë
​Ademi: Nuk duam probleme, thjesht duam të luajmë futboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021