Lajme - 0 rezultate
22-11-2020 - 7:55
Kosovë
​Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 7:21
Kosovë
​Moti sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 23:53
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 22 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 23:42
Shëndetësi
Botë
​Angelina Jolie i kthehet kinemasë në rolin e regjisores
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 23:24
Shëndetësi
Botë
​Fauci: Shpejtësia e vaksinave nuk e ka cënuar sigurinë e tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 22:56
Shëndetësi
Botë
Nis vaksinimi anticovid, Pfizer aplikon për injektimin e parë në SHBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 22:52
Kosovë
​Një pjesë të Bregut të Diellit ende pa rrymë, ekipet i viziton zëvendëskryeministri Tahiri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 21:57
Sport
Botë
​E mposhti Guardiooan, por Mourinho jep lajmin e keq menjëherë pas ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 21:38
Kosovë
​VV: Në Podujevë kishte keqinvestime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 21:29
Sport
Botë
​U mposht nga Mourinho, deklarohet Pep Guardiola
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 21:22
Kosovë
Haziri: Spitali i Gjilanit i ngarkuar me pacientë me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 21:20
Shëndetësi
Kosovë
​Shkencëtarët thonë se kanë gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 20:59
Kosovë
Eliminohet defekti, rikthehet rryma në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 20:58
Shëndetësi
Kosovë
Shifra tragjike nga Covid-19 në Itali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 20:29
Shëndetësi
Shqipëri
​Miliona euro për kurim në Turqi, nga Shqipëria janë nisur 270 avionë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 20:16
Sport
Botë
​Atletico Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 20:04
Shëndetësi
Kosovë
​Instituti: Virusi është gjithandej, mos lejoni të rrezikoni kaq shumë jetë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 19:40
Kosovë
Zemaj: Zbatoni masat kundër virusit vdekjeprurës, ndryshe numrat nuk do të ulën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 19:37
Sport
Botë
​Lampard zbulon planin e tij për te ardhmen e N’Golo Kante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 19:30
Kosovë
​Haradinaj: Liberalizimi i vizave duhet dhënë menjëherë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 19:22
Sport
Botë
​Shpërthen Zidane: Kjo është turpëruese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 19:10
Kosovë
​Reagon edhe Hoti: Së shpejti normalizohet furnizimi me energji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 19:07
Sport
Shqipëri
​Shqipëri, lojtari lëndohet rëndë në “Loro Borici”, dërgohet me urgjencë ne spital (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 18:44
Kosovë
​Mati 1 dhe Bregu i Diellit 20 orë pa rrymë, reagojnë qytetarët dhe përfaqësues politik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
21-11-2020 - 18:40
Sport
Kosovë
​Reagimi i Milot Rashicës pas barazimit me Bayernin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021