Lajme - 0 rezultate
22-11-2020 - 13:59
Shqipëri
​Reshjet e para të borës në Korçë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 13:54
Lajme
Kosovë
Zaev uron Ditën e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 13:08
Biznes
Kosovë
​OEAK: Komunat duhet të jenë më përkrahëse në zhvillimin e ekosistemit të ndërmarrësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 12:54
Kosovë
​Arrestimet e Speciales, goditje për partitë politike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 12:35
Siguri
Kosovë
​Tentim vrasje në Isniq të Deçanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 12:29
Siguri
Kosovë
​Një i arrestuar dhe 652 tiketa për mosrespektim të masave anti Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 12:08
Sport
Kosovë
​Fillon dita e dytë e turneut të boksit "Adem Jashari", zhvillohen shtatw meçet finale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 11:59
Sport
Kosovë
Drejtpërdrejt nga finalja e turneut ndërkombëtar të Boksit “Adem Jashari”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 11:55
Biznes
Kosovë
​Inatet politike po vazhdojnë të lënë qytetarët e bizneset pa përkrahje ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 11:51
Siguri
Kosovë
​Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 10:52
Sport
Kosovë
​Superliga e Kosovës vijon sot edhe me dy ndeshje interesante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 10:48
Shëndetësi
Kosovë
​Oda e Farmacistëve: Të vendoset rregull me çmimet e produkteve medicinale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 10:27
Kosovë
​OVL-UÇK e Hasit demanton pretendimet se ka pasur baza në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 10:18
Shëndetësi
Botë
​Afrikë, mbi 13 mijë raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 10:10
Shëndetësi
Kosovë
​54 pacientë me oksigjeno terapi në Spitalin e Gjakovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 10:03
Kosovë
​Ministrja Haradinaj-Stublla udhëton për vizitë zyrtare në Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 9:40
Kosovë
​Administrata Biden do të ketë qasje më proaktive ndaj Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 9:20
Shëndetësi
Botë
​Evropa me shpresa se kufizimet po mbajnë nën kontroll virusin Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 9:05
Biznes
Shqipëri
​Pas Covid-19 vjen Pandemia e Borxhit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 8:46
Shqipëri
​Vdes regjisori i njohur Muharrem Fejzo
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 8:41
Shqipëri
​Parashikimi i motit në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 8:32
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 22 nëntor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 8:06
Sport
Kosovë
​Një shtet që nuk e ka njohur Kosovën po merr pjesë në turneun e boksit “Adem Jashari”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 7:56
Shëndetësi
Kosovë
​904 të vdekur nga Covid-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-11-2020 - 7:55
Kosovë
​Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021