Lajme - 0 rezultate
15-11-2020 - 21:17
Lajme
Kosovë
​Hykmete Bajrami: Kundër hajnave edhe me Guardia di Finanzia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 21:08
Shëndetësi
Botë
​Studimi i ri: Plazma e ftohtë shkatërron koronavirusin për vetëm 30 sekonda
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 20:48
Magazina
Botë
​Jennifer Lopez shkëlqen në flokë të valëzuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 20:45
Sport
Kosovë
​Slloveni – Kosovë, nis ndeshja në Lublanë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 20:36
Sport
Shqipëri
​Berisha e komenton golin që e pranoi nga gjysma e fushës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 20:25
Lajme
Kosovë
​Deputetja e PDK-së – Bajramit: Ju paguheni me para të popullit e ju thërrisni italianët ta kryejnë punën tuaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 20:13
Lajme
Shqipëri
​Trashëgimia e çiftelisë, në Lezhë po e mësojnë fëmijët që të mbajnë gjallë traditën - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 20:08
Shëndetësi
Botë
​AFP: 1.313.471 njerëz kanë vdekur nga koronavirusi në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 20:03
Sport
Shqipëri
​Shqipëri 3-1 Kazakistan, zgjidhet lojtari më i mirë i ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 19:59
Shëndetësi
Botë
​Irani shpall mobilizim të përgjithshëm për shkak të COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 19:50
Sport
Shqipëri
​Shqipëria fiton dhe merr vendin e dytë në grup
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 19:41
Rajoni
Botë
​491 raste të reja dhe 6 viktima me koronavirus në Mal të Zi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 19:28
Lajme
Botë
​Obama: S’do të jem pjesë e administratës Biden - do të më braktisë gruaja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 19:20
Lajme
Kosovë
​Haradinaj-Stublla kryetarit të Preshevës: E ke derën hapur për trajtim të sigurt në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 19:09
Shëndetësi
Botë
​Pse dita e pestë dhe e dhjetë janë më të rëndësishme për njerëzit me COVID-19?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 19:02
Sport
Shqipëri
​Shqipëri – Kazakistan, nis pjesa e dytë e ndeshjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 18:48
Sport
Shqipëri
​Mbyllet pjesa e parë, Shqipëria në epërsi, kështu ndryshon renditja e grupit për momentin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 18:41
Lajme
Kosovë
​Kryetari i Preshevës në gjendje të rëndë shëndetësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 18:25
Lajme
Kosovë
​Komanda Rajonale e KFOR-it Lindje e udhëhequr nga SHBA bëhet me komandant të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 18:18
Shëndetësi
Maqedoni
​990 raste të reja dhe 24 viktima me COVID-19 në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 18:02
Lajme
Kosovë
​Historianët e Deçanit: Hoti të bëjë publike marrëveshjen për rrugën Deçan-Plavë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 17:50
Lajme
Kosovë
​Ndizen 68 qirinj dhe lëshohen 68 balona për nder të viktimave të aksidenteve rrugore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 17:28
Lajme
Botë
​E veja e agjentit të helmuar kërkon 3.5 milionë euro dëmshpërblim nga Putini
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 17:19
Sport
Botë
​Po bie niveli i Barcelonës, këta janë tre emrat që po i kërkon në Serie-A
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 17:12
Lajme
Kosovë
​Haradinaj me Jasharët e Lladrovcët në Jabllanicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024