Lajme - 0 rezultate
16-11-2020 - 7:11
Lajme
Kosovë
​Punëtorët e Telekomit protestojnë sot para Qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 7:00
Lajme
Kosovë
​75-vjet nga themelimi i UNESCO-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 6:55
Lajme
Kosovë
​Dita Ndërkombëtare e Tolerancës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 0:05
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 16 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 0:03
Magazina
Botë
​Një çift në Francë gjen mesazhin nga ushtarët e Luftës së Parë Botërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:59
Shëndetësi
Botë
​Studimi i ri zbulon vendet ku një person ka më shumë gjasa të preket nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:55
Shëndetësi
Botë
​A mund të shkaktojë stresi ethe? Përgjigja mund t'ju befasojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:51
Shëndetësi
Botë
​Shkencëtarët krijojnë maskën që shkatërron viruset dhe bakteret brenda një ore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:42
Shëndetësi
Botë
​Miratimi i vaksinës antiCOVID-19 është afër, megjithatë ka ende pyetje pa përgjigje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:26
Shëndetësi
Botë
​Ky ilaç shpëtues është bërë nga helmi i gjarprit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:19
Sport
Kosovë
​Sahiti pas ndeshjes: Kishim një paraqitje të mirë, tani mendojmë për Moldavinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:16
Magazina
Botë
Harry Styles - mashkulli i parë në botë që bëhet pjesë e ballinës së Vogue
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:08
Sport
Kosovë
​Reagon Ismet Munishit, ja cili lojtar e ka befasuar ndaj Sllovenisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 23:05
Shëndetësi
Botë
​Franca i afrohet numrit 2 milionë të prekur me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 22:58
Magazina
Botë
​Rruga e sigurt që çon në prishjen e lidhjes së çifteve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 22:50
Shëndetësi
Botë
​Studimi i ri: COVID-19 rrit rrezikun e disa çrregullimeve mendore - cilat janë ato?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 22:38
Sport
Kosovë
​Pa trajnerin kryesor dhe shumë lojtarë që munguan, Kosova mposhtet nga Sllovenia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 22:38
Shëndetësi
Botë
​Njerëzit me probleme në të mësuar kanë 6 herë më shumë gjasa të vdesin nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 22:30
Botë
​Shkencëtarët gjejnë binjakët më të vjetër në botë në një varr 31,000-vjeçar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 22:16
Shëndetësi
Botë
​Austria në 'bllokim të fortë' nga e marta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 22:01
Lajme
Kosovë
​Ahmeti kundër Prishtinës në zonë të kuqe: Ne me 12.000 teste, të tjerat me nga 100
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 21:47
Sport
Kosovë
​Nis pjesa e dytë e ndeshjes Slloveni – Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 21:35
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj: Po bëjmë të pamundurën që të infektuarve me COVID-19 të mos iu mungojë asgjë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 21:31
Sport
Kosovë
​Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Slloveni – Kosovë, Zhegrova tregoi kualitetin e tij në dy raste
KosovaPress
Vetëm me parapagim
15-11-2020 - 21:20
Sport
Shqipëri
Edi Reja tregon pse ishte i pa kënaqur gjatë ndeshjes kundër Kazakistanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024