Lajme - 0 rezultate
24-10-2020 - 12:18
Lajme
Kosovë
​Punimet në parkingun nëntokësor po konsiderohen marketing për fushat zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:12
Kosovë
Themelimi i OKB-së shënohet me mbjelljen e 100 pemëve dekoruse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 12:05
Sport
Kosovë
​Vazhdon sot dita e dytë në “Grand Slam” të xhudos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 11:29
Siguri
Kosovë
​Ekspertët e Mjekësisë Ligjore të Lozanës qëndrojnë në Kosovë për rastin “Dehari”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 11:15
Sport
Kosovë
​Donjeta Sadiku do ndeshet sot në finale me kampionen e botës Ferreira
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 11:08
Kosovë
​KQZ kufizon shpenzimet e fushatës zgjedhore në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:47
Kosovë
Kryetari i Lipjanit me përfaqësues diplomatikë mbjellin 100 pemë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:32
Biznes
Kosovë
​Kelmendi kërkon nga PDK të bëhet pjesë e Qeverisë Hoti, VV-në e quan dinake
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:26
Sport
Kosovë
​Tregtia e jashtme, 245.5 milionë euro deficit gjatë muajit shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:09
Kosovë
KQZ mban mbledhjen e radhës (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:04
Siguri
Shqipëri
​Shpërndanin heroinë dhe kokainë në qytete të ndryshme të Shqipërisë, arrestohen dy persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 10:04
Shëndetësi
Botë
​Macron: Franca do të përballet me pandeminë deri në verën e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 9:32
Shëndetësi
Kosovë
​Trajtimi i gripit sezonal dhe virusit Covid-19, sfidë për Klinikën e Pediatrisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 8:58
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 24 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 8:38
Sport
Kosovë
Sot mbahet gara në disiplinën e kartingut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 8:22
Kosovë
​Moti sot në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 8:02
Shëndetësi
Kosovë
​Afër 15 mijë të shëruar nga Covid-19 që nga paraqitja e pandemisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 7:57
Sport
Botë
​Këto janë 30 skuadrat më të vlefshme në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 7:53
Botë
Dita Ndërkombëtare e OKB-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 7:49
Sport
Botë
​Sot “El Classico”, Barca apo Reali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-10-2020 - 7:45
Biznes
Kosovë
​Dita Botërore e Informimit për Zhvillim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 23:01
Sport
Kosovë
​Liverpool pas mbrojtësit të Schalkes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:55
Sport
Kosovë
​Ronaldo mund të paraqitet kundër Barcelonës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:30
Sport
Kosovë
​Nuk do ketë rritje page për Pogban
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:25
Bota
Kosovë
Trudeau: Marrëveshje për vaksinën e parë kanadeze antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023