Lajme - 0 rezultate
09-02-2021 - 16:30
Kosovë
​Haradinaj: Bizneset vendore janë garanci e potencialit të madh që ka Kosova
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 16:22
Lajme
Kosovë
​Kurti: Nuk do të bëjmë koalicione pas 14 shkurtit, atë e kemi bërë para zgjedhjeve me Vjosa Osmanin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 16:19
Sport
Botë
​Hazard e pranon që ka qenë tifoz i rivalit të Chelseat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 16:10
Shëndetësi
Botë
​Ju nuk do ta besoni atë që vendosni në trupin tuaj me një konservë me sardele
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 16:02
Lajme
Kosovë
​ATK-ja gjatë janarit shqiptoi 130 gjoba për bizneset
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 16:02
Sport
Kosovë
​Kosova U21 miqësore kundër Kombëtares së Katarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:58
Lajme
Kosovë
​Përfaqësuesit e VV në KQZ akuzojnë Dakën për humbje kredibiliteti, mbyllet mbledhja me mospajtime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:57
Sport
Kosovë
Kupa e Kosovës, mbyllen ndeshjet e sotme të 1/8 së finales, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:48
Kosovë
​Veliu: Përveç hakmarrjes politike, Bulliqi ka eskaluar duke përdorur edhe dhunë ndaj qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:43
Kosovë
Hoti: Me LDK-në do të hiqen vizat dhe do të integrohet vendi në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:35
Kosovë
​Dyshimet për sulm fizik ndaj një qytetari, reagon Bulliqi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:20
Siguri
Kosovë
10 të vdekur për një muaj në aksidente trafiku
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:19
Sport
Botë
​Maldini: Ibrahimovic do të vazhdojë kontratën me Milan-in
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:08
Shëndetësi
Kosovë
2 të vdekur dhe 234 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:08
Lajme
Kosovë
​Kontrabandim me migrantë, një muaj paraburgim për të dyshuarin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:03
Siguri
Kosovë
​Një muaj paraburgim për personin që vodhi arkën e bamirësisë në një furrë në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 15:01
Sport
Kosovë
​Më 13 shkurt organizohet turneu ndërkombëtar i boksit “Pavarësia” në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:56
Lajme
Kosovë
DnV: Partitë po e shkelin Ligjin për Covid-19 dhe për zgjedhjet e përgjithshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:51
Kosovë
Mbledhja e KQZ-së sërish mbyllet me akuza në mes Dakës dhe anëtarëve të VV-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:50
Shëndetësi
Kosovë
Vitin e kaluar në Klinikën e Neonatologjisë u mjekuan 9 mijë e 382 foshnje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:50
Sport
Botë
​Hazard: Shpresoj të vazhdoj të luaj futboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:43
Kosovë
KQZ për 9 ditë pranon afër 6 mijë pako me fletvotime nga diaspora
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:30
Sport
Botë
​Real Madridi nuk llogarit në Varanen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:20
Kosovë
​Mësuesi i Haradinajt emocionon me fjalët për të, ka një porosi për qytetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
09-02-2021 - 14:18
Shëndetësi
Kosovë
​FSSHK e shqetësuar nga shkelja e masave antiCOVID-19 në tubimet zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024