Lajme - 0 rezultate
25-11-2022 - 21:20
Lajme
Kosovë
​Xhaçka premton mbështetje për integrimin euro-atlantik të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 20:51
Sport
Botë
Përfundon pjesa e parë mes Anglisë e Amerikës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 20:46
Lajme
Kosovë
​Situata e furnizimit me ujë të pijshëm në zonat e vërshuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 20:45
Lajme
Kosovë
​Vrasja e mësimdhënëses, LDK kërkon të reagojë shteti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 20:29
Lajme
Kosovë
​Faza e parë e aplikimit për subvencionim të efiçiencë të energjisë mbetet e hapur deri më 2 dhjetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 20:20
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për vikend
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 20:14
Sport
Botë
Katari bën historinë pas eliminimit nga Kupa e Botës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 20:00
Sport
Botë
Këtu mund ta ndiqni LIVE ndeshjen mes Anglisë e Amerikës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 19:52
Lajme
Kosovë
​Osmani: S’mund të ketë më tolerancë për gjykatës e prokurorë neglizhues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 19:41
Sport
Botë
Notat e lojtarëve në ndeshjen mes Holandës e Ekuadorit – foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 19:40
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Arritja e marrëveshjes Kosovë-Serbi ka marrë një dinamikë të re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 19:20
Lajme
Kosovë
​Kadetët e Policisë me vizita sistematike në QKUK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 19:00
Sport
Botë
Holanda dhe Ekuadori ndajnë pikët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 18:59
Lajme
Kosovë
​Osmani: Dhuna në baza gjinore është kanceri i shoqërisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 18:53
Sport
Botë
Derbi mes Anglisë dhe Amerikës, ja formacionet zyrtare – foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 18:47
Lajme
Kosovë
Kurti takoi ish–sekretarin e përgjithshëm të NATO-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 18:33
Lajme
Kosovë
​Osmani dhe Xhaçka flasin për koordinimin në politikën e jashtme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 18:14
Sport
Botë
Ekuadori barazon rezultatin kundër Holandës – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 18:11
Lajme
Kosovë
Xhaçka: Njohja e Kosovës nga Serbia, domosdoshmëri për mbarë rajonin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 18:07
Sport
Botë
Zbulohet nëse lojtarëve spanjollë iu lejohet seksi në Botëror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 17:54
Sport
Botë
Pjesa e parë: Holanda në epërsi kundër Ekuadorit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 17:46
Lajme
Kosovë
​Vrasja e mësimdhënëses së gjeografisë, nxënësit dhe kolegët ndezin qirinj në shkollë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 17:35
Sport
Botë
Përleshje masive mes lojtarëve të Sunderland dhe atyre të Al-Shabab – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 17:26
Sport
Kosovë
Çeku reagon për aktin e Serbisë në Botërorin “Katar 2022”: Presim veprime konkrete nga FIFA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 17:22
Lajme
Kosovë
​Elezi: Ka përfunduar periudha e aplikimit për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023