Lajme - 0 rezultate
26-11-2022 - 11:38
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftime shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 11:26
Lajme
Maqedoni
Kryhet transplanti i parë i mëlçisë nga donatori i vdekur në Maqedoni të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 11:11
Lajme
Kosovë
Filloi aplikimi për regjistrimin e votuesve jashtë Kosovës për zgjedhjet në veri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 10:54
Lajme
Kosovë
Nga sot do të mbyllet rruga “Xhorxh Bush” në kryeqytet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 10:50
Tema
Kosovë
​Mosmbajtja e seancave po dëmton efikasitetin e gjyqësorit dhe qytetarët që po presin drejtësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 10:17
Lajme
Kosovë
Bashkëjetoi me një të mitur, llapjani shoqërohet në Polici
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 9:46
Tema
Kosovë
Afatizimi i dialogut, optimizëm për marrëveshje vitin e ardhshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 9:32
Lajme
Kosovë
Sot në Prishtinë vendoset fotografia e Jusuf e Bardhosh Gërvallës dhe Kadri Zekës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 9:07
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 26 nëntor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 8:52
Sport
Kosovë
​Formacionet e mundshme të Francës dhe Danimarkës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 8:49
Lajme
Kosovë
Ndeshjet e sotme në Botërorin “Katar 2022”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 8:38
Lajme
Kosovë
Zelensky: 6 milionë familje ukrainase pa energji elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 8:24
Sport
Kosovë
​Superliga e Kosovës i rikthehet aksionit me dy ndeshje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 7:51
Lajme
Kosovë
Kryen 13 raste të vjedhjeve, arrestohen tre persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 7:22
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
26-11-2022 - 7:12
Lajme
Shqipëri
​Tri vite nga tërmeti në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 23:58
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 26 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 23:57
Shëndetësi
Botë
​Covid-19, të paktën 13% e të rriturve mbi 45 vjeç përjetuan për herë të parë depresionin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 23:36
Lajme
Kosovë
Rrahje në mes disa personave, katër të lënduar në Viti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 23:22
Lajme
Kosovë
Kurti: Serbia përdorë ndikimin e saj në veri për të minuar sundimin e ligjit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 22:29
Sport
Botë
Angli-Amerikë/Notat e lojtarëve, shkëlqen Maguire
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 22:09
Lajme
Botë
​Rusia tërhiqet nga kryesimi i Komitetit të Trashëgimisë së UNESCO-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 21:57
Sport
Botë
Pa gola mes Anglisë e Amerikës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 21:57
Siguri
Kosovë
​Sekuestrohen dy armë zjarri dhe dy thika në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2022 - 21:39
Lajme
Kosovë
​Çitaku: Kurti mos të nxis frikë por ta shfrytëzoj unitetin BE-ShBA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023