Lajme - 0 rezultate
24-08-2022 - 14:10
Lajme
Kosovë
​Nis takimi i Osmanit me Escobar dhe Lajçak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:53
Lajme
Kosovë
​Miratohet udhëzimin e ri administrativ për rregullimin e çmimeve të naftës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:50
Lajme
Kosovë
​Zyrtarët e komunave me shumicë serbe diskutojnë për situatën e sigurisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:45
Lajme
Kosovë
​363 raste të reja nga 1411 testime për Covid 19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:37
Sport
Kosovë
​Shorti i Superligës në Basketboll, duele të jashtëzakonshme që në xhiron e parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:37
Lajme
Kosovë
​Presidentja Osmani takoi gazetaret ukrainase
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:33
Lajme
Kosovë
​Kurti: Targat KS nuk ka nevojë dhe nuk mund të rikthehen më në qarkullim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:29
Lajme
Kosovë
​Në Ferizaj do të hapet Qendra e Përkohshme për Trajtimin e Qenve Endacak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 13:12
Lajme
Kosovë
​Kurti shpalos 6 pikat: Nuk u shoqëruan me kontribut pozitiv nga Serbia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 12:48
Lajme
Kosovë
​Themelohet Grupi Punues për anëtarësimin e Kosovës në BE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 12:42
Lajme
Kosovë
​Kërkonte para nëpër biznese arrestohet një person në Gjilan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 12:26
Lajme
Kosovë
​Bie numri i të hospitalizuarve me Covid 19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 12:15
Lajme
Kosovë
​Kurti shpalos gjashtë pikat: Serbia nuk ishte konstruktive në dialog
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 12:14
Lajme
Kosovë
​GAP: Prodhimi i energjisë elektrike nuk po i mbulon kërkesat e konsumatorëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 12:09
Sport
Kosovë
​Nis shitja e biletave edhe në Prishtinë për ndeshjen Ballkani-Shkupi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 12:09
Sport
Kosovë
​KB Prishtina thërret konferencë të jashtëzakonshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:51
Lajme
Kosovë
​Osmani letër Zelensky-t: Jemi me ju derisa Ukraina të fitojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:49
Lajme
Kosovë
​Kip Winger, ylli i edicionit të sivjetmë të festivalit “Hardh Fest”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:39
Lajme
Kosovë
​Arrestohen dy të dyshuari për posedim të substancave narkotike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:34
Sport
Kosovë
​Sot hidhet shorti për edicionin e ri të basketbollit kosovar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:27
Sport
Kosovë
​Këto janë dy ndeshjet interesante që zhvillohen sot në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:12
Lajme
Kosovë
​Arrestohet i dyshuari për vrasje në Lipjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:11
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftime shtesë video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:04
Intervista
Kosovë
​Mustafi: S’ka asnjë arsye që serbët në Kosovë të kenë më shumë të drejta se shqiptarët e Luginës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 11:02
Lajme
Kosovë
​Shpërndau para të falsifikuara arrestohet nga policia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022