Lajme - 0 rezultate
24-08-2022 - 19:05
Lajme
Kosovë
​Konjufca uron popullin ukrainas me rastin e Ditës së Pavarësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 18:57
Lajme
Kosovë
​Hoti: Zyrtarët e Qeverisë e nisin dhe mbyllin ditën pa asnjë punë të kryer
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 18:46
Lajme
Kosovë
​Osmani e Rama diskutojnë për ndërtimin e objektit të Bibliotekës Presidenciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 18:38
Sport
Kosovë
​Daja: Edhe nesër do të derdhim djersë për ta arritur objektivin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 18:18
Biznes
Kosovë
​Qeveria merr vendim për disbursim të subvencionit për energji elektrike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 17:57
Lajme
Kosovë
​Partia e serbëve të Kosovës del kundër Listës Serbe: Nuk e përfaqësoni popullin serb
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 17:42
Lajme
Kosovë
​Përfundon takimi i Lajçak me opozitën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 17:35
Lajme
Kosovë
​Serbët miratojnë deklaratë për largim nga institucionet e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 17:27
Lajme
Kosovë
​Escobar: Nuk do të ketë përshkallëzim të situatës më 1 shtator
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 17:03
Lajme
Kosovë
​Lajçak pas Kurtit takohet edhe me krerët e opozitës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:56
Lajme
Kosovë
​Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:51
Sport
Kosovë
Mësohet data kur fillon edicioni i ri i Superligës së Kosovës në basketboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:50
Siguri
Kosovë
​Arrestohen dy të dyshuar për mbajtje të paautorizuar të armëve në Malishevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:46
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:43
Lajme
Kosovë
​Osmani pas takimit me Escobar dhe Lajçak: Kosova asnjëherë nuk ka kontribuar në tensione
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:39
Lajme
Kosovë
​Përfundon takimi i Escobar e Lajçak me Kurtin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:31
Lajme
Kosovë
​Edhe Kajar dhe Sveçla në takimin e Kurtit me emisarët ndërkombëtarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:21
Lajme
Kosovë
Interesim i jashtëzakoshëm për ndeshjen Ballkani-Shkupi, vetëm edhe kaq bileta kanë mbetur pa u shitur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:05
Biznes
Kosovë
​Escobar: Sektori privat ka rol kyç në rritjen e mëtejme ekonomike të Ballkanit Perëndimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 16:03
Lajme
Kosovë
​Kurti për grevën: Nuk është koha e kërcënimeve dhe bojkoteve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 15:53
Lajme
Kosovë
​Kurti nuk lëshon pe për reciprocitet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 15:53
Lajme
Kosovë
​Serbët miratojnë deklaratë për largimin nga institucionet e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 15:45
Lajme
Kosovë
​Flamujt e Ukrainës valojnë në oborrin e Qeverisë së Republikës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 15:33
Lajme
Kosovë
​Escobar dhe Lajçak në takim tek Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-08-2022 - 15:27
Lajme
Kosovë
​Nagavci përgjigjet për padinë: Po përballemi me pasojat e veprimeve të qeverive të kaluara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022