Lajme - 0 rezultate
30-07-2021 - 21:25
Magazina
Shqipëri
​Enca: Nuk kena veç s*, na e kena detin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 21:15
Magazina
Kosovë
​Dua Lipa nën rrezet e diellit në jahtin luksoz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 20:52
Siguri
Kosovë
​Arrestohet serbi që i ofroi Policisë së Kosovës 1000 dinarë ryshfet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 20:45
Covid-19
Botë
​Mali i Zi vendos masa të reja antiCOVID në hoteleri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 20:37
Covid-19
Botë
​CDC: Lufta kundër koronavirusit ka ndryshuar, nevojitet përgjigje e re ndaj Deltës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 20:24
Bota
Botë
​Porsche hyn në garën hapësinore kundër Musk dhe Bezos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 20:13
Siguri
Botë
​Katër të plagosur në Berlin, sulmuesi në arrati
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 20:08
Siguri
Kosovë
​Shkel rregullat e trafikut, gjobitet ngasësi i pakujdesshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 19:59
Siguri
Kosovë
Dehen me raki dhe nisin rrahjen masive, 7 të arrestuar në Nebregosht të Prizrenit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 19:45
Covid-19
Botë
​Nga sot, banorët e Nju-Jorkut marrin 100 dollarë për dozën e parë të vaksinës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 19:38
Covid-19
Botë
​Gjermania nga 1 gushti ashpërson rregullat për të kthyerit nga pushimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 19:33
Covid-19
Botë
​Gjermanët kthehen nga pushimet të infektuar - në cilat vende është rreziku më i madh?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 19:26
Sport
Kosovë
​Arsenali i ofron Xhakës një kontratë të re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 19:04
Lajme
Kosovë
Osmani ngushëllon Erdogan për viktimat nga zjarret në Turqi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 18:51
Covid-19
Botë
​Imunologu: Doza e tretë për të moshuarit dhe vaksinimi çdo vit, për të rinjtë çdo dy vjet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 18:41
Shëndetësi
Kosovë
​Ushqimet dhe pijet që kurojnë kapsllëkun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 18:36
Shëndetësi
Kosovë
​Mënyra se si i lani dhëmbët mund t’i dëmtojë ata
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 18:28
Lajme
Kosovë
​Biden: Kombi i Kosovës është zemra e të gjithë familjes Biden
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 18:13
Shëndetësi
Botë
​Neurologët tregojnë pse arrat janë aq të mira për shëndetin e trurit tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 18:12
Shëndetësi
Botë
​Si reagon trupi ndaj marrjes së pamjaftueshme të vitaminës D?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 18:01
Bota
Botë
​“Miss eleganca”, Kim Jong-un habit mediat perëndimore me rënien 18kg në peshë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 17:52
Rajoni
Shqipëri
​10 të arrestuar për shkelje të rregullave të trafikut në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 17:49
Lajme
Kosovë
​MINT sqarohet rreth vendimit antidamping për bllokat e importuar nga Serbia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 17:33
Sport
Botë
​Bayern Munich-Manchester United, fakt interesant për ndeshjen e vitit 2001
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 17:28
Lajme
Kosovë
​Kurti takohet me ish-kongresistët amerikanë Nick Rahall dhe Peter Roskam
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024