Lajme - 0 rezultate
31-07-2021 - 10:57
Intervista
Kosovë
​Kontrolli dhe siguria e mishit gjatë verës, AUV–Kujdes gjatë transportimit për në shtëpi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 10:46
Covid-19
Kosovë
​IKShPK: Vaksinohuni tash për të mos marrë masa rigoroze në vjeshtë!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 10:19
Sport
Kosovë
Atleti Musa Hajdari zë vendin e 43 në vrapim, nuk arrin të prek gjysmëfinalen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 10:14
Lajme
Kosovë
​Mbesin pa ujë tri lagje të Gjakovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 9:55
Tema
Kosovë
Vetëm katër ligje për katër muaj, puna e Kuvendit vlerësohet jo efikase
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 8:54
Siguri
Kosovë
​Gjendet i vdekur një person në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 8:45
Lajme
Kosovë
​Dhunohet një femër në Prizren, Policia: Nuk raportohet për të arrestuar, rasti është duke u hetuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 8:30
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 31 korrik (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 7:38
Lajme
Kosovë
​I nxehti afrikan, temperaturat deri në 38 gradë Celsius
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 7:23
Covid-19
Kosovë
​Mbi 137 mijë qytetarë kanë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 0:10
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 31 korrik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
31-07-2021 - 0:05
Kulturë
Kosovë
​Kurti në "Anibar": Veprat e puna e izolimit shkëlqejnë kur ua largojmë barrierat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 23:58
Bota
Botë
​Izraeli fajëson Iranin për sulm ndaj cisternës në ujërat e Omanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 23:41
Sport
Botë
​Real, Barcelona dhe Juventus vazhdojnë të zhvillojnë Superligën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 23:33
Covid-19
Botë
​Nuk i vendosi masat antiCOVID, a kishte të drejtë Suedia gjatë gjithë kohës?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 23:09
Rajoni
Shqipëri
​Zjarret përfshijnë edhe Kukësin, flakët rrethojnë banesat në Shikaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 23:05
Bota
Botë
Nuk e paguajnë për punën e bërë, ndërtuesi shkatërron apartamentet e reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 22:54
Rajoni
Shqipëri
​Lezhë, mbytet në plazhin e Tales një 27-vjeçar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 22:50
Covid-19
Shqipëri
​Shqipëria kryen mbi 11 mijë vaksinime brenda 24 orëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 22:43
Lajme
Kosovë
​Lokalizohet zjarri në malet e Rugovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 22:08
Lajme
Kosovë
​Krasniqi zyrtarizon kandidaturën e Astrit Ademaj për kryetar të Pejës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 22:01
Rajoni
Shqipëri
​Situata del jashtë kontrollit në Ksamil, vatra e zjarrit shumë pranë banesave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 21:48
Lajme
Kosovë
​Ngjyrat e flamurit të Kroacisë ndriçojnë ndërtesën e Qeverisë së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 21:45
Magazina
Shqipëri
​Arjola tregon se kë e urren ajo
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-07-2021 - 21:39
Lajme
Kosovë
​Kurti vizitoi për ngushëllime familjet e dy viktimave të aksidentit tragjik në Kroaci
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024