Lajme - 0 rezultate
19-10-2020 - 17:09
Lajme
Kosovë
​SHKK ndalon përkohësisht vizitat familjare te të burgosurit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 16:54
Sport
Botë
​Martinez: Messi gjithmonë një hap para të gjithëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 16:48
Sport
Kosovë
​Vazhdojnë problemet me lëndime te Liverpooli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 16:46
Lajme
Kosovë
​Qeveria shuan Departamentin special anti-korrupsion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 16:33
Shëndetësi
Kosovë
​Donacion për Klinikën e Gjinekologjisë nga AMC dhe LDS Charities
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 16:25
Lajme
Kosovë
​Një pjesë e rrugës “Agim Ramadani” mbyllet për qarkullim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 16:15
Rajoni
Kosovë
​Koronavirusi në Shqipëri, 295 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 16:03
Lajme
Kosovë
​Kosova e Serbia me parime bazë për të zhdukurit, zbatohet vetëm kur të arrihet marrëveshja finale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:54
Lajme
Kosovë
​EULEX-i prezanton raportin “Monitorimi në drejtësi nga Misioni i BE-së për Sundim të Ligjit”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:52
Biznes
Kosovë
​Fabrika “Sharrcem” në arbitrazh për mospërmbushjen e zotimeve në AKP
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:40
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj nga burgu i Lipjanit: Gjendja është stabile me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:34
Shëndetësi
Botë
​Rumania shënon rritje të rasteve të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:28
Sport
Kosovë
​FBK shpall orarin e ndeshjeve për Superkupën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:24
Shëndetësi
Botë
​Sllovenia vendos orën policore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:15
Sport
Botë
​Traore i painteresuar për Barcelonën dhe Liverpoolin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:14
Kosovë
​BIK i reagon ambasadorit të Kosovës që publikoi karikaturën e pejgamberit Muhamed
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 15:03
Shëndetësi
Kosovë
​3 viktima dhe 118 raste me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 14:46
Lajme
Kosovë
​Për një mbledhje të Bordit në AKP, kryesuesi është paguar mbi 3 mijë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 14:13
Lajme
Kosovë
Selimi kërkon kujdes dhe analizë para se të shfuqizohet Task-forca Anti-Korrupsion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 13:54
Lajme
Kosovë
​MASH pranon 215 tabletëve nga OSBE
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 13:22
Sport
Kosovë
​“Festival golash” deri më tani në Premier Ligë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 13:03
Kosovë
​PDK: Do t’i zbardhim të gjitha abuzimet me privatizimet e pronave publike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 12:36
Kosovë
MASH pranon 215 tabletëve nga OSBE (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 12:31
Kosovë
​Kosova shënon ulje të rasteve të trafikimit njerëzor, BE-ja kërkon zbatim konkret të ligjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 12:22
Lajme
Kosovë
Presidenti Thaçi takoi kryetaren e KQZ-së, flasin për zgjedhjet në Podujevë e Mitrovicës të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022