Lajme - 0 rezultate
19-10-2020 - 22:46
Shëndetësi
Botë
​Eksperti amerikan i sëmundjeve infektive: Koha më e errët e pandemisë me COVID-19 po vjen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 22:31
Lajme
Kosovë
​Nagavci: Në mënyrë që të diskutohet asociacioni, është dashur të rrëzohet Qeveria Kurti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 22:11
Lajme
Kosovë
​Haxhiu: VV, partia e vetme që ndërkombëtarët nuk ia kërkojnë zbatimin e Zajednicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 21:52
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj: Jemi në proces të blerjes së barnave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 21:30
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj: S’ka masa të reja shtrënguese, gastronomët t’i respektojnë rregullat antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 21:06
Lajme
Kosovë
​Shpend Ahmeti: Taksa për vetura vlen për të gjithë, jo vetëm për rajone tjera
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 20:52
Lajme
Kosovë
​Italia mbështet dialogun Kosovë-Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 20:44
Shëndetësi
Kosovë
​Zemaj: Asnjë pacient gjatë pandemisë me COVID-19 s’është trajtuar në korridore të spitaleve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 20:32
Botë
​SHBA ngre padi kundër gjashtë rusëve për sulme kibernetike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 20:25
Sport
Botë
​Calhanoglu pranë kontratës së re me Milan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 20:03
Shëndetësi
Botë
​Lakra turshi është një nga ushqimet më të shëndetshme, ja çfarë ndihmon e gjitha!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 20:00
Sport
Botë
​Lenglet në bisedime me Barcelonën për një kontratë të re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:54
Sport
Botë
​Koeman: Van Dijk arrogant, por tani është në mesin e më të mirëve në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:47
Shëndetësi
Kosovë
​Trump: Njerëzit janë lodhur nga Fauci dhe të gjithë ata ‘idiotët’
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:45
Lajme
Kosovë
Dumoshi e quan vendim historik aprovimin e tarifave për kompensimin e krijuesve dhe autorëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:38
Lajme
Kosovë
Emërohen bordet e përkohshme në tri ndërmarrje publike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:30
Shëndetësi
Botë
​Dobitë mjekësore nga përdorimi i sojës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:29
Lajme
Kosovë
Qeveria shuan Departamentin Special Anti-Korrupsion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:26
Magazina
Botë
​Carla Bruni-Sarkozy për plakjen: Në moshën 50-vjeç, më në fund bëhesh grua
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:07
Magazina
Botë
​Zbulohet sekreti: Angelina Jolie po shkruan një libër mbi të drejtat e njeriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 19:03
Sport
Botë
​United pa Cavani dhe Maguire kundër PSG-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 18:49
Lajme
Kosovë
​Qeveria Hoti ndalon punëtoritë jashtë Republikës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 18:39
Lajme
Kosovë
​Qeveria ndalon procedurat për blerjen e veturave zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 18:30
Shëndetësi
Botë
​Testi që zbulon kancerin katër vjet para shfaqjes së simptomave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-10-2020 - 18:27
Magazina
Botë
​Aktorja e sëmurë rëndë është e lumtur sot: Ajo po feston nëntë vjet martesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022