Lajme - 0 rezultate
18-10-2020 - 22:04
Magazina
Botë
​Spiritizmi në varreza! Burri u përpoq ‘të rikthejë’ gjyshen e tij të vdekur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 21:57
Sport
Botë
​Schalke 20 ndeshje pa fitore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 21:47
Magazina
Botë
​Mjekët gjejnë dy gjilpëra në kokën e një gruaje?!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 21:37
Lajme
Kosovë
​Nesër fillon Java për të drejtat e viktimave të krimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 21:29
Shëndetësi
Botë
​Si mund të ndikojë pandemia e koronavirusit në grip? Ekzistojnë dy skenarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 20:58
Lajme
Botë
​Mekë, pas 7 muajsh besimtarët u falën bashkë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 20:51
Shëndetësi
Kosovë
​Lufta kundër COVID-19, Zemaj: Nuk ka tolerancë ndaj neglizhencës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 20:43
Magazina
Botë
​Dhia ecën si njeri në një fshat të Indisë - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 20:39
Sport
Botë
​Mourinho pasi skuadra e tij pësoi 3 gola për 12 minuta: Ky është futbolli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 20:36
Sport
Botë
​Klopp u zemërua me të drejtë, Van Dijk do t’i nënshtrohet operimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 20:13
Sport
Botë
​Tottenham lëshon fitoren nga dora, West Ham barazon në minutën 94
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 19:56
Magazina
Botë
​E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 19:52
Lajme
Kosovë
​Veseli lajmërohet nga Kabashi: Kemi propozuar ligj të posaçëm për ta mbrojtur këtë lokalitet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 19:35
Lajme
Kosovë
​Nesër në Prishtinë nis procesi i deratizimit vjeshtor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 19:26
Lajme
Kosovë
​Kurti diskuton me mjekët dhe stafin shëndetësor shqiptar nga Zvicra
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 19:09
Botë
​Nokia merr kontratë nga NASA për të vendosur rrjetin 4G në Hënë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 18:38
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Shqiptarët treguan kujdes të veçantë për hebrenjtë, njohja nga Izraeli e forcon këtë lidhje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 18:32
Shëndetësi
Maqedoni
​428 raste dhe 10 të vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 18:25
Shëndetësi
Kosovë
​Infektologu Sadiku flet për masat që duhet të ndërmerren nëse rritet numri i rasteve me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 18:06
Sport
Botë
​Këto janë spekulimet e fundit rreth transfereve në futboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 17:56
Lajme
Botë
​Azerbajxhani rrëzon një aeroplan luftarak të Armenisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 17:38
Lajme
Botë
​Mijëra bjellorusë protestojnë kundër aleatit të Putinit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 17:14
Sport
Botë
​Armando Broja po tregon karakteristikat e forta, kthehet me dy gola të bukur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 16:54
Lajme
Botë
​Suedia shënon serish rritje të numrit të të prekurve me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 16:40
Lajme
Botë
​Aeroplani i parë simbolik komercial nga Izraeli aterroi në Bahrejn
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021