Lajme - 0 rezultate
18-10-2020 - 16:19
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për javën e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 16:15
Sport
Kosovë
​Klodian Duro i kthehet detyrave të trajnerit me barazim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 16:10
Botë
​Datsun 240Z i vitit 1971 del në shitje për 111.000 dollarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 15:47
Magazina
Botë
​Xhirimet e "Mision Impossible 7" vazhdojnë: Premiera vitin e ardhshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 15:38
Sport
Kosovë
​Derbi gjilanas përfundon pa fitues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 15:33
Sport
Botë
​Ja si duket formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 15:25
Lajme
Botë
​Zvicra detyron mbajtjen e maskave në hapësira të mbyllura publike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 15:17
Lajme
Kosovë
​Jashari: S’mund të ndryshohet Kushtetuta e Kosovës në emër të marrëveshjes finale me Serbinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 15:02
Shëndetësi
Kosovë
​Një i vdekur dhe 137 raste të reja me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 14:53
Lajme
Kosovë
Përmes plotësimit të Ligjit synohen të bëhen më transparente partitë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 14:24
Kosovë
​PDK: Komuna e Prishtinës po rrezikon jetën e banorëve në Kalabri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:58
Sport
Kosovë
​Nesër Kosova udhëton drejt Bullgarisë për turneun ndërkombëtar “Balkan”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:54
Sport
Kosovë
​FC Drita vs SC Gjilani, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:47
Lajme
Kosovë
​Shteti mbi gjysmë miliard euro borxhe bizneseve dhe qytetarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:36
Kosovë
​Të dhunuarave gjatë luftës pandemia iu “ktheu” tmerrin, s’gjetën mbështetje nga shteti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:13
Shëndetësi
Kosovë
​Rekordi botëror: 400 mijë raste në ditë me Covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:05
Sport
Kosovë
​Ibrahimovic: Milani mund ta fitojë “Scudetton” por është rrugë e gjatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 13:00
Sport
Kosovë
​Sot vazhdon xhiro e gjashtë në Superligën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 12:54
Kosovë
​PDK në Prishtinë mban konferencë për media (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 12:35
Lajme
Kosovë
​Z-Mobile i jep Telekomit afat 6 muaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:57
Kosovë
​Hoti: Komunat do t’i forcojnë kapacitetet me shkëmbimin e praktikave të komunave të BE-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:33
Lajme
Kosovë
Vazhdon bixhozi në Samadraxhë të Suharekës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:19
Siguri
Kosovë
​Automjetet e një kompanie Taxi ndalohen me 52 emigrant nga Siria në Leposaviq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:47
Kosovë
​VV-ja s’i beson Hotit për Asociacionin: Në këto rrethana s’do të këtë marrëveshje të mirë për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:37
Shëndetësi
Kosovë
​Hoti kërkon kujdes maksimal ndaj Covid-19 për të evituar mbylljen totale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021