Lajme - 0 rezultate
30-10-2020 - 16:11
Bota
Kosovë
​Diplomon gjenerata e 55-të e kadetëve policorë të Policisë së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 15:43
Sport
Kosovë
Inaugurohen pajisjet e reja në Poligonin e Shenjëtarisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 15:34
Kosovë
​Sekretari i Bordit të AKP-së thotë se nuk ka pasur asnjëherë presion për privatizimin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 15:27
Kosovë
​Limaj reagon pas tërmetit në Turqi: Lutjet tona janë për popullin turk
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 15:24
Bota
Kosovë
Tërmet 6,6 ballë në Turqi, 4 viktima dhe 120 të plagosur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 15:03
Shëndetësi
Kosovë
Katër të vdekur dhe 418 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 14:57
Siguri
Kosovë
​Dhuna në familje gjatë kohës së pandemisë, rastet në rritje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 14:39
Biznes
Kosovë
​Mustafa: Sistemi i ri për grante mënjanon mundësitë për keqmenaxhime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 14:07
Kosovë
Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me Sport Marketing do të nënshkruajnë kontrate për Parkun e Aventurave.
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 13:30
Shëndetësi
Kosovë
​Qeveria ndryshon disa anëtar të bordit të ShKUK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 13:04
Kosovë
​Zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut, nis aplikimi për regjistrim për votim jashtë vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 12:54
Kosovë
​Qeveria miraton dy propozime të Ministrisë së Kulturës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 12:41
Kosovë
​Hoti shprehet i kënaqur me buxhetin për vitit 2021, thotë se do ta kthejnë ekonominë siç ka qenë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 11:56
Biznes
Kosovë
​Veseli: MTI ka angazhuar inspektorat të veçantë për inspektimin e makinerisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 11:39
Kosovë
​Hoti: Vendimet për vendosjen e ligjshmërisë do të hapin rrugën për liberalizim të vizave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 11:16
Sport
Botë
​Origi drejt largimit nga Liverpooli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 11:11
Kosovë
​Ngritën 6 aktakuza për veteranët e rrejshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 11:05
Kosovë
​Haradinaj shpreh ngushëllime pas vdekjes se kompozitorit shqiptar, Avni Mula
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 10:44
Kosovë
​Hoti: Në Bruksel nuk është diskutuar dje për Asociacionin e komunave Serbe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 10:08
Kosovë
​Qeveria ndan rreth 150 mijë euro për zgjedhjet në veri të Mitrovicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 9:23
Biznes
Kosovë
​Qeveria miraton projekt-buxhetin për vitin 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 9:15
Kosovë
​Thaçi: Vdekja e kompozitorit Avni Mula, humbje madhe e kulturës kombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 9:12
Shëndetësi
Botë
​Numri i të shëruarve nga COVID-19 në mbarë botën shkon në mbi 33 milionë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 8:53
Kosovë
​Dumoshi: Avni Mula, artist i përmasave botërore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-10-2020 - 8:29
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Ngjarjet e datës 30 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024