Lajme - 0 rezultate
20-08-2021 - 11:10
Sport
Botë
​Brest – PSG, formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 11:03
Lajme
Kosovë
​Të dielën bllokohet rruga Vushtrri-Skenderaj, protestojnë banorët e katër fshatrave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 10:48
Siguri
Kosovë
​Detaje rreth aksidentit në autostradë ku humbi jetën një person
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 10:44
Siguri
Kosovë
​Digjet një eskavator në Kaçanik, një person dyshohet se ia vuri zjarrin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 10:14
Siguri
Kosovë
​Goditi me veturë këmbësoren, arrestohet shtetasi i Francës në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 10:09
Siguri
Kosovë
​Mosmarrëveshje për parkingun, arrestohet pas sulmit dhe kërcënimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 10:07
Sport
Botë
​Zyrtare, Odegaard nënshkruan me Arsenalin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 10:06
Sport
Kosovë
​30 vite nga themelimi i FFK-së, ky është mesazhi i Agim Ademit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 10:04
Covid-19
Kosovë
​COVID-19, 539 me oksigjeno-terapi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 9:50
Siguri
Kosovë
​Gjendet i vdekur një person në Drenas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 9:45
Covid-19
Kosovë
​Spitalet po mbushen, vaksinohuni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 9:05
Ngjarje
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 9:02
Covid-19
Kosovë
SHBA dhuron sot Kosovës mbi 30 mijë vaksina
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 8:51
Biznes
Kosovë
​Festa e perimkulturës nis sot në Rahovec
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 8:23
Ngjarje
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 gusht (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 8:06
Covid-19
Kosovë
​Masat e reja anti-COVID hynë sot në fuqi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 7:36
Covid-19
Kosovë
​Masat anti COVID-19, Policia në rajonin e Mitrovicës për tri ditë shqiptoi mbi 350 tiketa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 7:25
Lajme
Kosovë
​Moti sot dhe nesër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 7:15
Covid-19
Kosovë
​Mbi 14 mijë e 200 raste aktive me COVID-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 7:11
Shëndetësi
Kosovë
​Dita Botërore e Mushkonjave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
20-08-2021 - 0:04
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 20 gusht
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-08-2021 - 23:33
Lajme
Kosovë
​Zjarret në komunën e Suharekës, Muharremaj jep detaje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-08-2021 - 23:04
Lajme
Shqipëri
​Përkthyesi i komandove shqiptare: Më ndihmoni, s’meritoj të vritem nga talebanët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-08-2021 - 22:29
Lajme
Botë
Biden: Talebanët duhet të vendosin nëse duan njohje ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
19-08-2021 - 22:12
Lajme
Kosovë
​Ish-komandanti i Koshares flet për mundësinë e largimit të ShBA-së nga Kosova
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024