Lajme - 0 rezultate
07-02-2021 - 18:43
Kosovë
​Limaj: Serbia po tronditet nga deklaratat e mia si zëri i çlirimtarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 18:33
Sport
Botë
​Ibra zvogëlon rëndësinë e 501 golave: Le të vazhdojmë të fitojmë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 18:24
Kosovë
Osmani për letrën e Biden drejtuar Vuçiqit: Rruga e vetme është njohja reciproke
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 18:18
Kosovë
​Parashikimi i motit për javën e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 18:11
Sport
Botë
​Pioli lëshon një mesazh për të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 18:07
Shëndetësi
Botë
​Austria ashpërson kontrollet kufitare për të gjithë fqinjët e saj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 17:50
Siguri
Botë
​Gjermania i raporton një buxhet rekord ushtarak NATO-s
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 17:48
Kosovë
PDK mban takim me qytetarë në Ferizaj (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 17:41
Sport
Botë
​Shaqiri: Gara për titull është e hapur ende
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 17:40
Kosovë
​AAK: Kosova nuk mund të ketë komandat suprem më të denjë se Haradinajn
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 17:29
Shëndetësi
Botë
​AFP: Më shumë se 2.3 milionë njerëz kanë vdekur nga koronavirusi në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 17:24
Magazina
Botë
​Pianistja franceze do të publikojë albumin e saj të gjashtë në moshën 106-vjeç
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 17:05
Sport
Kosovë
​Basketboll, Prishtina fiton Kupën ne konkurencën e femrave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:56
Sport
Botë
Milani shkatërron Crotonen, tjetër mesazh rivalëve për titull
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:43
Biznes
Botë
​Në Kroaci, 40 për qind më pak kompani të reja në janar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:35
Botë
​Kriminelët kompjuterikë paraqiten si agjentë të FBI-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:34
Kosovë
Nisma Socialdemokrate mban tubim zgjedhor në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:33
Sport
Botë
​Liverpool – City, publikohen formacionet zyrtare, kthehet Mane, Shaqiri në stol
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:29
Kosovë
​Pieter Feith e mbështet Hoxhajn në garën për kryeministër, e quan mik të mirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:22
Kosovë
​Haradinaj falënderon presidentin Biden për letrën dërguar Vuçiqit dhe qëndrimin e tij ndaj dialogut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 16:05
Sport
Botë
​Zlatan Ibrahimoviç realizon golin e 500 në karrierë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 15:36
Botë
​Evropa përfshihet nga moti i keq, 28 të plagosur në Gjermani dhe përmbytje në Francë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 15:28
Kosovë
​AAK mban tubim zgjedhor në Gjakovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 15:06
Shëndetësi
Kosovë
Tre të vdekur dhe 249 raste të reja me COVID-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
07-02-2021 - 15:04
Sport
Botë
​“Nicola Barella tashmë vlen 90 milionë euro”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022