Lajme - 0 rezultate
23-10-2020 - 14:20
Lajme
Kosovë
​Isa Mustafa në takim me Ramush Haradinaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 13:44
Lajme
Kosovë
Pesë ditë fushatë në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 13:28
Kosovë
Konferenca Hoti-Zaev
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 13:24
Kosovë
​Pritja solemne e Hotit në Maqedoninë e Veriut (Drejtpërdrejt)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 13:16
Siguri
Kosovë
Ushtarët sllovenë të KFOR-it ndihmojnë komunitetet në masat anti-Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 12:54
Lajme
Kosovë
​Prokuroria në Gjilan jep detaje për vrasjen e 19-vjeçarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 12:49
Kosovë
​Vetëm një Hidrocentral në vend ka leje mjedisore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 12:39
Kosovë
​Takim i mbyllur në mes të shefit të BE-së në Kosovë dhe anëtarëve të Komisionit për Integrim Evropian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 12:06
Sport
Botë
​Juventus nuk do t’i bashkohet garës për Traoren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 11:32
Kosovë
​KMDLNj: Përpjekje për përfitime politike nga vjedhja e parasë publike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 11:14
Shëndetësi
Kosovë
​50 pacientë me oksigjenoterapi në Klinikën Infektive
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 10:57
Sport
Kosovë
​Fetahu: Nuk do të ketë tifozë brenda sallave në ndeshjet e basketbollit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 10:39
Kosovë
​KQZ vendos për fushatë zgjedhore pesë ditore në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 10:24
Lajme
Kosovë
​Ilegalisht në lojërat e fatit, arrestohen 13 persona në Prizren
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 10:24
Sport
Botë
​Ekipi kosovar i xhudos vazhdon garat në Grand Slam
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 10:19
Biznes
Botë
​Londra dhe Tokio nënshkruajnë marrëveshjen e tregtisë së lirë postBrexit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 10:15
Magazina
Kosovë
​Loredana publikon këngën e re nga Alpet e Zvicrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 10:05
Lajme
Kosovë
​Vetaksident, vdes 21 vjeçari në Zhabar të Mitrovicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:58
Siguri
Kosovë
​Vet-aksident në Vushtrri, humb jetën një 22 vjeçar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:26
Biznes
Kosovë
​Sot mbahet ankandi i letrave me vlerë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:19
Lajme
Kosovë
​Drejtpërdrejt nga mbledhja e KQZ-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:08
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:03
Lajme
Kosovë
​Vritet një 19 vjeçar në Gjilan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:02
Lajme
Kosovë
​24 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 6 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 8:23
Bota
Botë
Trump dhe Biden përballen për pandeminë dhe racizmin në debatin e fundit presidencial
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023