Lajme - 0 rezultate
24-06-2021 - 18:50
Lajme
Kosovë
​Delegacioni i Kuvendit të Kosovës mori pjesë në punimet e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 18:42
Lajme
Kosovë
​Kurti: Qeveria e përkushtuar për përmirësimin e kushteve socio-ekonomike të komunitetit egjiptian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 18:27
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj së bashku me Kryesinë e PDK-së dorëhiqen para konventës zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 18:14
Shëndetësi
Kosovë
​Studimi i ri tregon për rëndësinë e vitaminës D në kancerin e gjirit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 17:57
Biznes
Kosovë
Hapet fabrika për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika e alumini “Novolani” në Vushtrri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 17:47
Lajme
Kosovë
​Hoxhaj jep dorëheqje nga ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 17:43
Siguri
Kosovë
​Ministri Mehaj dhe gjeneral Rama takohen me gjeneralin Tod D. Wolters
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 17:36
Shëndetësi
Botë
​Si të zgjidhni kremin e duhur për diellin?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 17:23
Sport
Kosovë
Tifozët francezë ngatërrojnë qytetin, humbin ndeshjen me Hungarinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 16:59
Sport
Kosovë
​UEFA heq rregullin e golit si mysafir
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 16:53
Lajme
Kosovë
​Vrasja me thikë në Gjilan, ndalohet për 48 orë i dyshuari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 16:49
Biznes
Kosovë
​Nënshkruhet marrëveshja për mbulimin e polisës së sigurimit për diasporën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 16:39
Biznes
Kosovë
​Kosova për herë të parë në Forumin Ekonomik DELPHI në Shkup
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 16:39
Biznes
Kosovë
BQK ulë përkohësisht sigurimin kufitar të autopërgjegjësisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 16:34
Lajme
Kosovë
Parashikimi i motit në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 16:29
Covid-19
Kosovë
​Dy viktima dhe 14 raste të reja me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 14:53
Covid-19
Kosovë
​Situata me COVID-19: 86 pacientë po trajtohen në SHSKUK
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 14:44
Shëndetësi
Botë
​Simptomat e goditjes nga nxehtësia që nuk guxoni t’i injoroni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 14:38
Lajme
Kosovë
S’ka kuorum për shkarkimin e 5 anëtarëve të KPMShCK, Kuvendi shkon në pauzë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 14:24
Kulturë
Kosovë
​Haziri ia dorëzon çmimin letrar “Beqir Musliu’ laureatit të sivjetmë, Nasi Lera
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 14:16
Biznes
Kosovë
​Sektorët më të rrezikuar për punëtorë ndërtimi, prodhimtaria dhe bujqësia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 13:44
Lajme
Kosovë
​Vitia e Zemaj përplasen për infermierët e angazhuar në luftën kundër pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 13:31
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Kryeministri Kurti të ndalë mashtrimin me dialogun
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 13:20
Lajme
Kosovë
​Gjilani pastron hapësirën rreth pendës së Livoqit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-06-2021 - 13:15
Siguri
Kosovë
​Mitrovicë, lëndohet një person derisa punonte në një objekt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023