Lajme - 0 rezultate
23-10-2020 - 23:01
Sport
Kosovë
​Liverpool pas mbrojtësit të Schalkes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:55
Sport
Kosovë
​Ronaldo mund të paraqitet kundër Barcelonës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:30
Sport
Kosovë
​Nuk do ketë rritje page për Pogban
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:25
Bota
Kosovë
Trudeau: Marrëveshje për vaksinën e parë kanadeze antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:08
Sport
Kosovë
​Zidane pranë shkarkimit nga Real Madridi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:04
Sport
Kosovë
​Inter është duke monitoruar Allegrin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 22:00
Bota
Kosovë
NATO forcon misionin e saj në Irak
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 21:51
Bota
Kosovë
Ambasada e SHBA-së në Turqi: Kujdes maksimal për amerikanët, rrezik atentati në Stamboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 21:42
Bota
Kosovë
Franca tejkalon 1 milion raste të konfirmuara me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 21:22
Bota
Kosovë
Pas bllokimit, Madridi vendos shtetrrethimin e natës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 21:12
Bota
Kosovë
Netanyahu: Normalizimi me Sudanin, një kthesë e jashtëzakonshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 20:45
Kosovë
​Lushtaku mohon se është i përfshirë në “skandalin 2 milionësh”, kërkon dorëheqjen e ministres Bajrami
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 20:18
Bota
Kosovë
OBSH: Rritje eksponenciale e rasteve të COVID-19 në shumë vende
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 19:49
Kosovë
​Mustafa: LDK pret fitore bindëse në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 19:38
Bota
Kosovë
Trump: Izraeli dhe Sudani dakord për normalizimin e marrëdhënieve mes tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 19:35
Lajme
Kosovë
Greqia dhe Turqia anulojnë manovrat ushtarake në Mesdheun Lindor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 18:44
Rajoni
Kosovë
​Katër të vdekur dhe 306 raste të reja me Covid-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 18:31
Kosovë
​Serbia vazhdon arrestimin e mërgimtarëve, MPJD i shkruan Quint-it
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 18:19
Kosovë
​Kryeministri Hoti takon Ali Ahmetin, flasin për bashkëpunimin ndërshtetëror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 18:11
Biznes
Kosovë
​Kosova dhe ShBA me memorandum bashkëpunimi për krijimin e rrjeteve të pastërta 5G
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 18:09
Kosovë
​Të hënën nis lëshimi i vulës apostile dhe verifikuese edhe në Pejë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 17:50
Kosovë
​Reçica: Jeta dhe të drejtat e punëtorëve janë prioriteti ynë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 17:41
Biznes
Kosovë
​Kamenica mbështet bizneset, fton ato të aplikojnë për subvencione
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 17:21
Biznes
Kosovë
Deklarata pas marrëveshjes për krijimin e rrjeteve të pastra 5G
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 17:18
Kosovë
​Shatri: Procesi i privatizimit nuk ka qenë i projektuar për interesa të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022