Lajme - 0 rezultate
13-08-2021 - 20:05
Sport
Botë
​Starton Premier Liga me ndeshjen Brentford - Arsenal, Xhaka në fushë nga minuta e parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:52
Siguri
Kosovë
​Gjeti portofolin dhe nuk e dorëzoi, nis hetimi ndaj një 42 vjeçari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:34
Sport
Botë
Bundesliga nis me ndeshjen M. Gladbach – Bayern, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:27
Siguri
Kosovë
​Zjarret në Greqi, Mehaj: Kosova e gatshme ta mbështes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 19:16
Sport
Botë
​Transferimi te Chelsea, agjenti i Lukakut hap letrat dhe zbulon gjithçka që ndodhi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 18:28
Lajme
Kosovë
​Instituti i Shëndetësisë: Vaksinat anti-COVID kanë sigurinë, cilësinë dhe efikasitetin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 18:02
Covid-19
Kosovë
​379 raste të reja dhe 1 humbje jete në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:48
Lajme
Kosovë
​LDK vendos për 8 kandidatë për kryetarë të komunave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:41
Covid-19
Kosovë
​Zemaj: Situata me COVID-19 është alarmante
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:39
Siguri
Kosovë
​Arrestohen dy persona në Ferizaj, konfiskohen edhe armë zjarri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:18
Siguri
Kosovë
​Aktakuzë ndaj zyrtarëve të Këshillit Prokurorial për keqpërdorim të pozitës zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 17:13
Lajme
Kosovë
​DokuFest, sonte shfaqet filmi dokumentar “Mbijetesa dhe shkolla”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 16:36
Magazina
Kosovë
​Dafina Zeqiri: Vaksinohuni dhe t’i kthehemi normalitetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 15:38
Intervista
Maqedoni
​Hartuesi i Marrëveshjes së Ohrit tregon sfidat deri te firmosja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 15:25
Covid-19
Maqedoni
​Pesë të vdekur dhe 672 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 15:15
Lajme
Kosovë
​Për një ditë jepen mbi 19 mijë doza të vaksinës kundër COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 15:01
Covid-19
Kosovë
​3 të vdekur dhe 1 mijë e 128 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:52
Lajme
Kosovë
Haradinaj: Korrupsioni e nepotizmi janë kancer i një shoqërie, kur vidhet shpresa e qytetarit, është edhe më tragjike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:46
Intervista
Maqedoni
​Ahmeti për nismën “Open Balkan”: S’po përgatitet ndonjë ripushtim i Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:08
Lajme
Maqedoni
Dy dekada nga Marrëveshja e Ohrit, akti vlerësohet si udhërrëfyes i paqes dhe stabilitetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 14:00
Intervista
Kosovë
​KQZ pret aplikimet e subjekteve edhe në fundjavë. Afati përfundon të hënën në orën 16:00
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 13:58
Covid-19
Kosovë
​27 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 7 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 13:43
Lajme
Kosovë
​Nisma e kandidon Albert Maxhunin për kryetar të Vushtrrisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 12:59
Sport
Botë
Zbulohen lojtarët e nominuar për më të mirët e Ligës së Kampionëve 2020/21
KosovaPress
Vetëm me parapagim
13-08-2021 - 12:52
Lajme
Kosovë
​Tahiri përuron rrjetin e ujësjellësit në fshatin Brusnik, përfitojnë 105 shtëpi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2024